Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

• 47 525
  • 591
  •   1
Отговори
# 585
  • София
Скрит текст:
Благодаря на BonniBonn и cia_maritima за мненията. Какъв им е проблема на тези месомелачки. На мен основно и спешно ми трябва електрическа месомелачка за домати. Всяка година правя по над 200 буркана с млени домати и ми се откача ръката да въртя една смотана ръчна машинка за домати. Явно и тази година ще въртя ръчно. Angry
Миналата година купих от Лидл Силвъркрест. Това е една от най-удачните ми покупки. Отделя ципите и семките на доматите. Става за 0 време. И месо съм мелила. Изобщо не съжалявам за придобивката. Тази в Метро ми изглежда на вид като моята.
Повярвах на zvаnchе и другите потребителки и днес си купих лидълската месомелачка Silver Crest. Обадих се на телефона на Лидл и най-неочаквано, се оказа, че има останали месомелачки в няколко магазина. Дано да върши работа.

# 586
  • софия
Мелина, надявам се да не съм те подвела. Аз нямам някакви големи количества. Миналата година мелих около 20 кг домати. През нея минах сварени моркови и патладжан.
Да знаеш, че пръска отгоре на фунията, когато пускам доматите. Слагам прозрачно или друго фолио и няма проблем.

# 587
  • София
Ей, ще ме зарибите с тази мелачка. Кога е била промоцията и на каква цена е? И колко вата? Смятам да меля най-вече месо.

# 588
Забелязали ли сте във вашите Билла магазини дали да сложили цени на торбичките им. Няма значение найлонови или хартиени. Всеки път като искам да взема няма сложени цени и лекинко се дразня.

# 589
  • София
Cuckoo Преди малко в Л, в Ринг мол, видях една изостанала мелачка. Тези, които я имат да кажат параметрите, около 75лв е цената (ако не се лъжа).

# 590
  • Пловдив
Къде има на промо пълнители с теч.сапун на Дав?

# 591
  • София
Cuckoo Преди малко в Л, в Ринг мол, видях една изостанала мелачка. Тези, които я имат да кажат параметрите, около 75лв е цената (ако не се лъжа).
Благодаря. Намерих листовката в нета, обаче 350вата ми се вижда слабичка, а на мен най-вече за месо ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт