Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 641
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 27 487
Мисля, че чашите на Тета са от Лидъл 😁
Имаме бамбукови чаши от Кауфланд, със силиконови капачки (с малка дупка) са. Те наистина държат за по-дълго време топли напитките. По наше мнение поне. 🙂

# 661
  • Мнения: 68 642
От Лидл, от лидл е моята. На 2 години е..дърта. С дръжка е моята. Малко дебело идва стъклото горе, където се отпива. Сравтено с обикновена чаша. Докато свикнеш, се капеш леко Joy
Аз тогава питах, че и аз се чудих, но не е като термос де...
То и в К пускаха, на много места де...
Симпатични са, но само това...

# 662
  • Мнения: 27 487
Според мен, чаша без капак няма как да запазва много по-дълго напитката от обикновена порцеланова чаша...дори и да е с двойни стени. 🤔

# 663
  • Мнения: 745
От опит тези  двустенни чаши запазват дълго топла напитката.
https://bergner.bg/kafe-i-chai/chashi-za-kafe-i-chay/komplekt-2- … preso-75-ml-judge

# 664
  • Мнения: 3 196
Мнения за еът фрайъра в Билла?

# 665
  • Мнения: 5 248
Мнения за еът фрайъра в Билла?
Скрит текст:
В Amazon има доста мнения, а и снимки, но не точно на този модел. https://amazon.co.uk/dp/B091GMNT8G/?th=1#customerReviews Ако не знаеш английски, можеш да си ги превеждаш с Google Translate. Гледай най-вече негативните.
(Повечето хора търсят с по-голям капацитет, а този е 3.5л.)

# 666
  • Мнения: 1 698
Имам със същите параметри. Събира 9 кюфтета или 2 филии. За един човек е достатъчен. Картофите 2 шепи стават за половин час. Като вид уред е полезен, но по-добре да се инвестира в по-голям и по-мощен.

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 3 220
Снощи в Била в мол Марково тепе Пловдив имаше поне х 10 тефтера, бутилки, чанти и дори раница ХП. Кампанията е била до 13ти, но все още наличните точки могат да се обменят. Аз съм с 23, но няма да ги ползвам. Локацията не ми е особено удобна, но ако някой желае, мога да му взема нещо и да пратя.

# 668
  • Мнения: 36 469
Предпочитам да взема нещо алтернативно. Ако имаше в Плевен щях да си взема, но не си струва толкова усложнения.

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Снощи в Била в мол Марково тепе Пловдив имаше поне х 10 тефтера, бутилки, чанти и дори раница ХП. Кампанията е била до 13ти, но все още наличните точки могат да се обменят. Аз съм с 23, но няма да ги ползвам. Локацията не ми е особено удобна, но ако някой желае, мога да му взема нещо и да пратя.
Може ли за мен един тефтер?
В Тракия съм аз, но не е проблем, да дойда, където е удобно Heart

# 670
  • Мнения: 35 110
В Русе тефтери и други неща има в Билла на Дунав.
Ау, колко беше нервна касиерката. Така оеика клиентите. Те ѝ викат: изискайте колежката да ви помогне. Тя: каква колежка, бе господине ? При нас напускат хора, няма персонал. Не съм яла от Нам си кога.
Разбирам , че е нервна , разбирам че ги гърбят. Ние сме клиенти , не сме виновни за ситуацията. Чак охраната се показа да види какъв е този джангър

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Днес от познат чух, че в Била искали зелен сертификат на входа. Вярно ли е?
Нали е хранителен магазин и уж те не влизат в ограниченията?

# 672
  • Мнения: 19 007
Не, освен ако не е в мол и няма отделен вход.

# 673
  • София
  • Мнения: 19 249
Точно се чудех за тези в моловете и как ще гонят хората по ескалаторите. Т.е. в тях няма да пускат без сертификат?

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 15:09 от Cuckoo

# 674
  • Мнения: 19 007
Не пускат в мол без сертификат, освен ако магазина няма отделен вход. Супермаркетите май повечето са в мазето и нямат собствен вход.

Общи условия

Активация на акаунт