Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

• 21 766
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
Бихте ли дали мнение за великденската торта от новата брошура на Билла?

# 256
Дали някой се е възползвал от промоцията на Била и KitchenAid с точки? Интересува ме комплекта тави за печене 3 бр. Изглеждат хубави, но са от алуминизирана стомана и може би лесно се драскат.

Здравейте,
Търся BILLA промо точки за продуктите на KitchenAid. Ако някой разполага с излишни точки, моля да се свърже с мен.
Благодаря предварително и светли празници на всички! 🌟

# 257
  • София
Дали някой се е възползвал от промоцията на Била и KitchenAid с точки? Интересува ме комплекта тави за печене 3 бр. Изглеждат хубави, но са от алуминизирана стомана и може би лесно се драскат.

Здравейте,
Търся BILLA промо точки за продуктите на KitchenAid. Ако някой разполага с излишни точки, моля да се свърже с мен.
Благодаря предварително и светли празници на всички! 🌟
Намерихте ли си? Ако сте от София, мога да ви дам.

# 258
Благодаря Ви много, че се отзовахте! 🙏
Пратих Ви ЛС.

# 259
  • на тавана в кошницата
Здравейте! Купих си прахосмукачка от Метро, но като я пуснах не ми хареса как чисти и е много шумна. Въпроса ми е да ли мога да я върна? Благодаря предварително на отзовалите се.

# 260
На сайта на метро има телефони, има и на отделните филиали, за по-сигурно направо ги попитай.

# 261
  • на тавана в кошницата
Благодаря Ви много.

# 262
  • София

Не са длъжни да ви я приемат обратно поради субективно недоволство след като не е купена онлайн. Има начин, но си е тегава работа - трябва да докажете, че реалните параметри не отговарят на обявените и сте поставена в заблуда. Затова най-добре се обадете и без да се карате и позитивно обяснете ситуацията - имат бюджетирани такива разходи и при добро желание биха могли, но не са длъжни.

# 263
  • на тавана в кошницата
Благодаря Ви! Вече се обадих и ми казаха да я занеса, а те щели да повикат отговорника на отдела и да решат какво да правят.

Общи условия

Активация на акаунт