Малки убийства (Ufak tefek cinayetler) - bTV

  • 47 990
  • 656
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Много е силен музикалният фон,напрягам се да чуя репликите 🤨
Да, и аз го забелязвам това.

# 196
  • Мнения: 10 925
От около 2 седмици забелязвам, че е лошо озвучаването. Не намаляват общия фон и думите се губят в музиката и шумовете. Това е грешка на тонрежисьора.

Мерве ще предаде Реза и ще се върне при Серхан ли?

Да. Ръза се казва, Ръза

# 197
  • Мнения: 10 486
Фили... това беше плана на Мерве... за да й се довери брат й... нито имаше намерение да си тръгне наистина, нито да напусне Серхан.
А това, че не го сподели с него и той помисли, че е взела дъщеря му и го е напуснала... тя пък кога му е казвала за намеренията си...
Не знам защо се изненада от тръгването...та това е Мерве...

# 198
  • Мнения: 1 103
Тръгването на Мерве без да въведе Серхан във плановете според мен му даде зелена светлина да даде воля на чувстрата си към Ойа.
От там нататък връщане назад няма независимо какво ще направи Мерве за да спаси брака си.

# 199
# 200
  • Мнения: 10 486
Той отдавна е дал воля на чувствата
си... Оя беше тази, която все правеше крачка назад... и пак ще прави в някои ситуации.

# 201
  • Мнения: 1 103
Може може, но според мен имаше някакви морални задръжки заради брака си.
Тай или иначе важното е, че е интересен сериала и на актьорите много добре им се получава щом нищим тук кое как е станало.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 10 525
На мен ми беше по интересно, когато той настъпваше, па тя се дърпаше 😂😂...Когато си играеха на котка и мишка. Той стои и я чака на пейката, пък тя вее някъде другаде байряка 😂😂

Сега, когато му се даде и не се дърпа, вече не ми е чак толкова интересно, но признавам, че в онова бръснене голяма еротика се опитаха да вкарат, хаха

# 203
  • Мнения: 1 286
Много е силен музикалният фон,напрягам се да чуя репликите 🤨
Да, и аз го забелязвам това.

Аз също, от последната седмица се появи този проблем.

# 204
  • Мнения: 116
Много е силен музикалният фон,напрягам се да чуя репликите 🤨
Ама е и хубав!

# 205
  • Мнения: 210
Пропуснала съм как Ойа стигна до семейството на съучастник на Ръза.Някой на кратко да разкажи?

# 206
  • Варна
  • Мнения: 289
Ами тя реши да се добере до съпругата и помоли сътрудника си да издири кой е личният й лекар (на съпругата). Намери адреса и отиде у тях и се представи за изпратена от личния лекар, да я анкетира във връзка със здравния й статус,  прегледи, цитонамазка... Опита се да насочи разговора към съпруга й, обаче жената се усъмни и я разкара набързо. Така че посещението беше неуспешно. Но Ойя не се отказа и причака десетгодишното й момченце пред училището и успя да измъкне от него инфо, че скоро ще му сменят името и детето ще учи в друго училище, в Германия на име "Жабешко езеро". Каза тази инфо на полицейския началник и уж по нея - хоп намериха лицето - търсения съучастник. Така стана - като на кино;))) Ойя беше в много красив червен ансамбъл - палто и панталон. Беше много красива, както винаги де;))).

# 207
  • Мнения: 210
Благодаря ,Мира Мира.Наистина много хубаво се облича.Приятно гледане.

# 208
# 209
  • Мнения: 116
Не знам какво е вашето мнение, но изгледах сцената, в която отведоха Серхан от партито за Нова година 100 пъти. Мерве е кралицата! Страхотна актриса! Особено, когато ги гледаше с насълзените очи от високо ... но то това се е и търсило като ефект според мен. Страхотна!

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 22:44 от mravoiada

Общи условия

Активация на акаунт