Уред за гладене с пара.

  • 6 193
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Добър ден, някоя от вас ползвала ли е уред за гладене с пара?
Ако да, какъв е той и доволни ли сте?
Ще ви бъда благодарна ако споделите.

# 1
  • Мнения: X
Да, и съм много доволна. За съжаление не живея в Бг и не мога да препоръчам тамошен уред.

# 2
  • Мнения: 1 946
Да, и съм много доволна. За съжаление не живея в Бг и не мога да препоръчам тамошен уред.
Бихте ли казала вашият с каква мощност е и колко е обема на водата? Всякакъв вид тъкани ли глади, от дънки, до тениски и ризки?

# 3
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета, включвам се и аз в питането за уред за гладене с пара. Спряла съм се за момента на Philips GC299/40 или Philips GC350/40. Някой има ли отзив? Благодаря предварително!

# 4
  • Мнения: 5
Драмакуин купихте ли си уреда? И аз се колебая в момента дали да не си взема...

# 5
  • Мнения: 37
Ами за момента и за се колебая, но май ще пробвам в крайна сметка.

# 6
  • Мнения: 5
Приятелка си е купила лилавият този който е 22 гр/мин. Намален на 99 лв...Но и аз не мога да се реша нещо...скъпичко ми е...

# 7
  • Мнения: 37
А тя доволна ли е? Че аз точно него съм загледала.

# 8
  • Мнения: 5
Тя е доволна, ползва я за пръв път на почивката, но не съм сигурна дали дрехите не са били предварително гладени... Но беше винаги с перфектно гладки дрехи...

# 9
  • Мнения: 2 103
Повдигам темата ,защото и аз се колебая;
Тези които имат опит вече с подобен уред -става ли за гладене на пердета вече закачени?

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Имам Филипс , Steam&Go.Малък е резервоара и стига за 1 дреха.Не глади като ютия, но въпреки това много го ползвам, защото не съм педант, достатъчно ми е да няма видими гънки.За мен си заслужава, но ако трябва да се гладят по-специфични дрехи ще е досадно, защото резервоара трябва да се пълни много пъти докато се изглади дрехата.

Ако е с голям резервоар мисля, че ще е по-практично, но пък няма да става за разнасяне.

Като цяло аз си го ползвам в ежедневието и ми върши работа. Доволна съм, че го имам.

Общи условия

Активация на акаунт