Да преправим старите мебели с любов - тема 37

  • 85 636
  • 923
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 145
Vanilla, подозирам и че акварелите са твои. За пръв път ти е с мебелите, но не за пръв път хващаш четка и материали Wink

О, не, това са най-обикновени разпечатки на по-дебела хартия на винтидж постери от Пинтерест. Вярно, че имам опит донякъде с по-творчески неща, но в съвсем друга сфера - сладкарска декорация Simple Smile Ето тук в този пост съм публикувала някои мои работи, давам линка, че не ми се качват пак - https://www.bg-mamma.com/?topic=1277994.msg43831225#msg43831225. Всичко на показаните снимки е ядливо Simple Smile

# 766
  • Мнения: 9 853
Останаха ми очите в тези цветя за ядене. Буквално! Имаш ли видео запис как ги правиш, или .. не знам, канал в ютуб? То такива красоти мога да гледам ежедневно как се случват ❤️❤️❤️

# 767
  • Мнения: 19 289
Ванилка, толкова са прекрасни и мебелите, и другите красоти, че нямам думи!
Може ли да споделиш как си постигнала този ефект на изсветляване около дръжките на скрина?

# 768
  • Мнения: 15 166
Невероятно!
Познах, че има професионализъм и при "просто" реновираните гардероби.

# 769
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Vanilla, ама те акварелите са фаулска работа пред твоите творения.

# 770
  • Мнения: 54 338
Невероятно!
Познах, че има професионализъм и при "просто" реновираните гардероби.

Аз тотално се депресирах! Blush
Какви умения имат хората?! Браво, Ванила, взе ми се акъла с твоите творения! Heart Eyes Респект!

# 771
  • Мнения: 753
😍 Ванила, много си талантлива ! Мебелите са страхотни, но цветята вече... думи не намирам! Страхотни са! Имаш ли магазинче където продаваш тези красоти ?

# 772
  • Мнения: 145
Благодаря ви, много сте мили Heart

Останаха ми очите в тези цветя за ядене. Буквално! Имаш ли видео запис как ги правиш, или .. не знам, канал в ютуб? То такива красоти мога да гледам ежедневно как се случват ❤️❤️❤️

Нямам канал в ютуб Simple Smile Аз съм самоука, вдъхновена навремето от тук, във форума. Имам страница във фейсбук, но тя не е интересна, много отдавна не съм качвала нищо в нея.

Ванилка, толкова са прекрасни и мебелите, и другите красоти, че нямам думи!
Може ли да споделиш как си постигнала този ефект на изсветляване около дръжките на скрина?

Първоначално съм боядисала с основния цвят и след това с бяло и зелена гора съм изсветлявала докато ми хареса.

Vanilla, ама те акварелите са фаулска работа пред твоите творения.

О, това ми се струва ужасно трудно, в това отношение със сигурност съм с две леви Simple Smile)

😍 Ванила, много си талантлива ! Мебелите са страхотни, но цветята вече... думи не намирам! Страхотни са! Имаш ли магазинче където продаваш тези красоти ?

Не, не продавам нищо Simple Smile Последните 7-8 години преподавам предимно изработка на цветя от различни ядливи материали, сигурно хиляди начинаещи или напреднали декоратори са минали през моите курсове и смея да твърдя, че съм много харесван и обичан учител ...е, последните 2 години съм спряла, много рядко правя нещо онлайн, но ми липсва живия контакт и затова чакам по-добри времена Simple Smile Сега се изкушавам се да пробвам да творя с разни неядливи материали разни предмети за декорация, но ще видим докъде ще я докарам Simple Smile

# 773
  • Мнения: 15 018
Ванила, съвсем очевидно е, че имаш талант за такъв тип труд. И вчера казах, че цветът е разкошен. Мразя чамови мебели, твоите са повече от прекрасни. Със здраве да ги ползвате.

# 774
  • Мнения: 9 754
И аз супер много не харесвам чамовите мебели - заради чворовете и жълтеникавия цвят, който добива дървото, обработено с евтин лак. Иначе са наистина здрави и практични.
Но по начина, по който Ванила ги е боядисала и декорирала, са заличени всички минуси, които на мен не ми харесват.
А най-хубавото е, че в следващ момент, ако спрат да ѝ харесват така, може да промени цвета и декорацията.
Поздравления и от мен за трансформацията, а за ядливите цветя - там наистина е приказна феерия, това е нещо, което или го можеш, или не го можеш. Техниките могат и да се усвояват, но визията, ръката и характера да реализират такива неща са си от таланта, малко хора го имат.

# 775
  • Мнения: 1 619
Дрябва да облепя алуминиевата дограма на прозорците с тиксо или някаква лента.
Моля да ми препоръчате някаква, която да може после лесно да се отлепи и да не остава лепило по дограмата.
Имам лош опит с тиксото, с което пристигна преди години когато я монтираха, и ми се иска да избегна този проблем сега.

# 776
  • Мнения: 1 586
Хартиеното тиксо не оставя лепило.

# 777
  • Мнения: 19 289
Хартиеното тиксо е в два варианта-силно и слабо лепящо. Вземи си първото и не го оставяй да престоява много върху дограмата.

# 778
  • Мнения: 1 619
Хартиеното тиксо е в два варианта-силно и слабо лепящо. Вземи си първото и не го оставяй да престоява много върху дограмата.

Там е работата, че ще трябва да престои няколко месеца. Ще лепим найлон на един проблемен прозорец.

# 779
  • Мнения: 19 289
Освен след това да вземеш препарат за махане на тиксо. Може хартиеното да не остави чак толкова следи, но не знам дали ще държи найлона.

Общи условия

Активация на акаунт