Да преправим старите мебели с любов - тема 37

  • 84 852
  • 923
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 429
Добре дошли в 37-ма тема на "Да преправим старите мебели с любов" Hug


Таблица с информация и препоръки


Предишни теми:
Тема 36
Скрит текст:
35, 34, 33, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, [14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 183
Благодаря за новата тема. Не преправям нищо, че е много студено, но ще ви следя с  голямо удоволствие Heart

# 2
  • Мнения: 54 041
Човече, останаха ми очите в това шкафче! Heart
И аз се записвам да се наслаждавам на творенията ви, а дай Боже да дойде ред и време за моята секция. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 14 989
И на мен мнохо ми харесва шкафчето.
Едни столове ме чакат за преправяне, обаче ще изчакам пролетта.

# 4
  • Мнения: 7 106
Май не съм пускала тук един шкаф, който миналото лято преправих. Беше в стаята на дъщерята и като беше малка играеше ролята на шкаф с кутии за играчки, после се превърна в библиотека, а сега му сложих дървен плот и вратички и събира книги и козметика.

Беше това
Скрит текст:

От Практис( само това имаме тук) взех дървени дъски и сковах плота отгоре, който минах с тъмната вакса на Ани Слоун

Скрит текст:
 
 

Поръчах вратички при дърводелец и се получи това

Скрит текст:

# 5
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Супер е станал шкафът.
Като каза дърводелец и вратички, се сетих да покажа нещо. Отдавна харесвам жалузни вратички и най-после са пуснали готови в Баухаус /има размери/. Мисля с тях да си правя кухня и гардероб на цяла стена
https://bauhaus.bg/mebelni-vrati/c/1210

# 6
  • Мнения: 10 251
И аз гледах гардероби с такива вратички в Юск. Много ми харесват, но ми се струва, че ще събират много прах. Отдавна им се чудя.

# 7
  • Мнения: 9 683
Тези в Юск аз отдавна ги гледам - те само имитират жалузи, всъщност няма дупки.
В Баухаус отдавна ги има тези вратички, има(ше) и половин размер, като за шкаф. Бях писала май в интериорната тема за това. Едните са със затворени жалузи, другите са с дупки.

# 8
  • Мнения: 22 867
Зори, поръчки приемаш ли? Супер е шкафчето. Да не си с някаква такава специалност, всичко, дето си показвала, страшно ми допада. Имаш ръце на майстор.

# 9
  • Мнения: 7 106
Лабрекс, благодаря ти Hug. Нямам такава специалност, но наистина обичам да ползвам ръцете си, може би за компенсация, че ММ е с две леви такива Joy. А аз като си наумя нещо не мога да чакам - действам.

Много харесвам и аз жалузните вратички. Точно такива исках да сложа на вратата на килерчето, което е към кухнята. Моя дърводелец обаче не прави такива, а отворът е доста специфичен и готови не ми вършеха работа. Но съм си харесала доста други идеи, които ще осъществя скоро, като им намеря друго приложение. Като съм си наумила например табла за спалнята и цветарник.

Скрит текст:
 

Подобна на последната закачалка исках да направя за стаята на дъщерята по нейна молба да си окачва чанти, колани, шапки, но обърнати вертикално по дължина вратите. И тъй като не намерих в момента подходящ размер, сковах тази, пак с дъсчици от Практиса :

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 15:37 от 3ори

# 10
  • Мнения: 10 251
Тази закачалка, която си сковала, според мен, е много по-красива от онази, която си показала. Твоята е много по-спретната, другата е все едно някой я е правил с подръчни материали.

# 11
  • Мнения: 9 683
Зори, Баухаус (и не само те) имат онлайн поръчка и доставка, ако ти е проблем да отидеш да място.
Харесаха ми на живо жалузните врати в Баухауса, признавам си без бой. Че аз докато не ги видя как са на живо, не вярвам.

# 12
  • Мнения: 54 041
Перуника, ти нямаш ли нови творения?
Много красиви твои неща си слагала в темата. Heart Eyes

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Жалузните вратички са готина идея, но за табла на легло просто не си ги представям. Като се набие с прах това нещо, едно чистене ще е. Цветарникът, обаче, е страхотна идея!

# 14
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Открих един майстор в продавалника в Силситра, който прави жалузни вратички /има таблица с размери и цени/. Първо за там мислех, после намерих в сайта на Баухаус /в близки до нас градове Баухаус няма/.
Дева, ами сега го ударих на рисуване, като няма други проекти... но мислено все нещо правя.

Общи условия

Активация на акаунт