Работа свързана с хлебни изделия

  • 649
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, искам да Ви попитам за тези, които са минали курс и работят в тази сфера на печивата, по-скоро тестените изделия без сладкарство, дали има добра реализицаи. Трудно ли е и от опита зависи ли и по-доброто заплащане. Какви са тънкостите и по-скоро мъжка работа ли е, защото съм виждала че главно мъже работят и наистина те са по-добри, но всеки е индивидуален.От какво се разбира, че ще станеш добър? Ще се радвам, ако изясните от личен опит.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 476
Ставане в 4, мъкнене на чували с брашно... Под нас имаше баничарница, познавах се с хората, та са ми разказвали. После една братовчедка бачкаше в пицария. Черна работа си е. А, и да не забравяме фурната. Зимата както и да е, ама лятото може са припаднеш. В повечето закусвални или пицарии мястото е ограничено и рискът от инциденти е голям.
На всичкото отгоре, това е малък бизнес, зависиш лично от шефа и ако ти се падне някой идиот...а и осигуряват на МРЗ.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Зависи къде ще попаднеш. Приятели направиха фурна,която стана една от най-известните в града. Работят с интересни рецепти и добри материали. Започнаха съвсем сами, но бързо тръгнаха и започнаха да наемат хора. Доколкото имам наблюдения персоналът им е много сплотен и хората са доволни. Собствениците работят с персонала и няма текучество.

https://www.facebook.com/hlebarnicakusi/

# 3
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 037
Разбира се, че си станал добър когато се прочуеш поне до съседния град и Гала те покани на интервю 😁 Не знам какво разбираш под "добра реализация",  не са много тези пекарни, които се превръщат във верига и имаш шанса да станееш шеф на точилка вместо само да въртиш точилката.

Общи условия

Активация на акаунт