Къдрокоси красавици - 6

  • 48 773
  • 777
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 947
Благодаря ви момичета.
Имаше си фолио. Запечатано беше. Или индивидуално ме дразни миризмата на желето, или е от нещо друго.. Уж ползвам различни продукти, но.. опитвам да сваля боя от косата, че последният път много тъмна я боядисах. Правя го със стрит витамин С и ДПШ. Чудя се дали не е нещо остатъчно от този бъркоч, въпреки че измивам с друг шампоан след това, понякога два пъти.
Както и да е. Ще се разбере, защото направих процедурата два пъти и смятам да спра дотук, поизсветли се косата за нова боя.
Но иначе това желе е уникално! Много хубаво ми оформя къдриците, без фриз, лъскави, на следващ ден лесно се рефрешва, изобщо всичко което може да се иска от такъв продукт.
Аз слагам желе, разресвам с Денман и отново слагам малко от желето. Пиша го, защото за мен това обяснява добре оформените кичури още от корена до върха. Под него не слагам нищо между другото, ще пробвам и с някакъв крем да видя как ще е.

# 346
  • Мнения: 1 075
MaNishma каква е тази миризма,на какво ти мирише? Може да си е нормалната миризма,но на теб да не ти понася,знам ли.Аз много харесвам миризмата на двуминутния реконструктор на Афоджи,мирише ми на пудинг на Др.Йоткер,една мацка обаче каза,че точно тази миризма не понася,повръщало и се от нея...а де.Вкусове всякакви
Моя номер започва с 19,според мен,тези цифри са годината на производство.Като отвори кутийката имаше ли фолио,което да предпазва? Да не би да е върнато и кой знае къде седяло,а после на теб пратено

Март не е задължително.Аз не ползвам продукти за боядисана коса(само те ми липсват Grinning )макар че,косата ми е къдрава и изрусена
Някаква хидратация или баланс пак върши работа

Булгари Дължините ти изглеждат изсветлени,може би там е проблема.В този случай баба Агафя няма да ти помогне,трябват ти сериозни продукти за да запазиш дължините

Така изглежда,но не е третирана косата ми с нищо😁.Не я боядисвам,нито суша. Сама си изсветлява 🤷🏽♀.Побелява  май 😄😉.

# 347
  • Мнения: 2 442
В такъв случай е силно изтощена,напомпай я с малко протеин между бабата и козичката GrinningWink

# 348
  • Мнения: 1 075
В такъв случай е силно изтощена,напомпай я с малко протеин между бабата и козичката GrinningWink

Хаха добре.Ползвах и други марки скъпи ,но и от Козичката съм доволна 🤣🤣🤣.Ще пробвам с протеин.Wink Благодаря за съветите.

# 349
  • Мнения: 61
Имам био шампоан който е повече от две години отворен и не е развален , ползвала съм боя която и е бил изтекъл срока преди 1 година😂 не оплешивях 😬😬

И аз погледнах желето , това е партиден номер до колкото съм запозната , на всички продукти го има .

Това е  знака срока на годност след отваряне на продукта.
Козметичен продукт се разваля  след определено време и без да е отварян.

# 350
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Alexandrova
Далеч съм от мисълта да давам съвети дали да се използва козметика с изтекъл срок.
Всеки сам си преценя.
Купих тази маска  от физически магазин.След като я отворих  ме удари миризмата на старо и гранясало.
Върнах я в магазина и ми я смениха с друга, която си беше ок.Аромата вече бе  като другите продукти  от серията, които използвам , а   съдържанието беше малко по светло на цвят от тази, която върнах..
Може би нямаше да ми се отрази фатално на косата и скалпа , но не виждам защо трябваше да си причинявам подобен експеримент.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 12:40 от sl

# 351
  • Мнения: 5 455
Съфорумката с неприятната миризма на желето изобщо не е намеквала, че то мирише на развалено. Тя каза, че не ѝ харесва аромата, което е съвсем нормално - всеки има вкусове. Аз съм така с Лалга - повдига ми се от аромата и ме заболява главата. Да се надяваме, че ще намери начин да си го ползва, без да се отвращава да диша по цял ден, знам какво е...

# 352
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Spiritligt
За втори път пиша, че никъде не твърдя , че желето е развалено.
Обсъждаше  се срок не годност на продукти и като единствен индикатор за него , беше пуснат символа за срок на годност след отваряне на продуkта.

# 353
  • Мнения: 5 455
sl, прочетох те внимателно и двата пъти. Аз друг срок на годност не виждам, освен знака, че е годно до 12 м след отварянето. Не знам ти какво точно искаш да кажеш. Ако на твоя продукт има индикация кога изтича срокът на годност на неотворена кутия, моля, сподели. Иначе незнайно защо, повтаряш едно и също.

# 354
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За да не повтарям едно и също,  ако наистина те интетесува, огледай по добре кутията и провери в интернет.

# 355
  • Мнения: 5 455
Не ме интересува, моето желе мирише добре и ми върши работа. Благодаря все пак за отзивчивостта.
В рибата има намаление на Лакме до края на месеца. Колебая се между крема за къдрици Frizz Control и балсама без изплакване. Доста хора бяха доволни от балсама... чудя се дали да го опитам. Има ли някаква фиксация?

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 14:28 от Spiritlight

# 356
  • Мнения: 61
Относно срока на годност , не говоря конкретно за тази марка , но когато годността е повече от 4 години (ако не се бъркам за Европа) не са длъжни да слагат срок  Работила съм във Victoria's Secret преди и на тяхната козметика е така , Американците използват тези партидни номера както и това което е обозначено отзад . Керастас , Лореал и др. марки също е така . Това беше едно от първите неща което ни обясниха във фирмата, защото източно европейците винаги това гледаха и питаха 😀😀


За да не повтарям едно и също,  ако наистина те интетесува, огледай по добре кутията и провери в интернет.

# 357
  • Мнения: 94
Spiritlight, аз си взех балсама. Много ми харесва, но с точност немога да кажа дали има фиксация защото го пробвах само веднъж на трети ден от измиване. Вече бях сложила крем и гел и като го взех не можах да изтърпя и го пльоснах върху тях за изненада стана супер и издържа още 3дни. Сега след два дни ще си мия косата и ще сложа само от балсама да видим как ще е . Ще пиша за резултата, но според мен има фиксация. Има и доста силна(прията) миризма , но на мен не ми пречи .Обикновенно си мия косата на 6-7 дни, като на 4ти рефрешвам малко ако до седмия ден къдриците са си ок значи има хубава фиксация . Така че ще пиша на 1- вия и на 7- мия ден как е косата

# 358
  • Мнения: 5 455
Супер, ще изчакам впечатленията ти. А за аромата знам, аз имах крема, харесва ми, нежно мирише.

# 359
  • Мнения: 489
Къдрокоски, кажете кой крем за къдрици да взема, но да има и някаква фиксация?
Имах Давинес, но ми свършва и искам някой друг да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт