Какво ми става?

  • 5 034
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Нов ъпдейт. Въпросния все пак се обади, оказва се, че не съм добър детектив. (няма нито една снимка с жена в соц. мрежи и по това се подведох) Човека беше честен и каза, че има приятелка, но "си имали проблеми и нещата ме вървели". Един вид ми намекна дискретно, че ако желая може да се видим и има интерес. Не смятам да се занимавам, защото тези истории в голям процент приключват с главоболия, вие как бихте постъпили на мое място?

# 46
  • Мнения: 22 867
Draco52, ние как бихме постъпили.........всеки различно. Ти познаваш човека, ти решавай. Ако ви познавах двамата, бих предположила нещо, но така наизуст, трудно е. Той може да е от тия, дето "не им върви" вкъщи или с приятелката толкова, колкото да те вкара в леглото, може и наистина да не са им в ред отношенията. Може да не струва като човек, а може и стойностен да е. Преценявай и си решавай. Отстрани каквото и да те посъветваме, има голяма вероятност да сбъркаш и много малка да нацелим. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 949
А ти как реагира?
Това, което е казал не е намек, че може да се получи нещо.
Остави той да те търси. Ако има нещо да се случва де.
Или ако си импулсивна и искаш нещо неангажиращо действай.
Важно е ти какво искаш. И да нямаш очаквания кой знае какви.

# 48
  • Мнения: 3 350
Авторке, първо бих искала още веднъж да те поздравя за куража, че го потърси.
От тук нататък, аз бих те посъветвала да послушаш своята женска интуиция.
Успех 🍀

# 49
  • Мнения: 9 680
Остави топката в неговото поле.

# 50
  • Мнения: 12
В интерес на истината, мацки, днес не продължи особено дълго разговора и говорихме набързо и общо. Господина каза, че утре иска да се чуем пак и да говорим повече. Аз се съгласих да поговорим, изпитвам интерес от това как ще протече разговора и какво има да каже . Както каза G&B, смятам да оставя топката в неговото поле.
Леле, какво съм се умислила толкова, чак се дразня на себе си.
Остави топката в неговото поле.

# 51
  • Мнения: 313
Не бих се занимавала. Обвързаните мъже са главоболие, което не бих си причинила. Особено и в случая на авторката, при който тя има и силно привличане. Най-много яко да хлътне и да се завърти в едни драми. Заоглеждай се за друг.

# 52
  • Мнения: 1 162
Авторке, дори и да е за един път, отивай!
Това са си техни отношения. Ти не можеш да повлияеш драматично. Ако беше толкова държащ на приятелката си, нямаше да ти пуска шарени птичета.

# 53
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 010
В началото щях да ти кажа, че това дето ти става е лоша болест и трябва да идеш на доктор да ти предпише един шоколад, ама гледам че са се оправили нещата от самосебе си. 😅Не пускай топката, и аз почнах да изпитвам интерес от това как ще протече разговора и какво има да каже. Ако не казва много, задавай въпроси, ама деликатно, така между другото, да не проличи че проявяваш голям интерес. 😉

# 54
  • Мнения: 3 767
Хм, на мен пък ми звучи като да е казал следното в превод - обвързан съм, нямам намерение да сменям официалната жена до себе си, но ако пък много ти се иска секс - може! Само че да си знаеш, че е само секс и да не напираш за повече, щото ..... онова в първото изречение.

Не бих се занимавала аз лично. Струва ми се опасно, защото Драко има симпатии дори без да го познава особено, а като го поопознае и ако и секс има, съвсем ще хлътне. И после става една  мътна и кървава и може да се оттече с години.

# 55
  • Мнения: 12 744
Нов ъпдейт. Въпросния все пак се обади, оказва се, че не съм добър детектив. (няма нито една снимка с жена в соц. мрежи и по това се подведох) Човека беше честен и каза, че има приятелка, но "си имали проблеми и нещата ме вървели". Един вид ми намекна дискретно, че ако желая може да се видим и има интерес. Не смятам да се занимавам, защото тези истории в голям процент приключват с главоболия, вие как бихте постъпили на мое място?
Аз лично не виждам да е намекнал дискретно това. По-скоро пуска въдички за неангажираща връзка, паралелна на неговата.
Ако не ти се занимава с флиртове и секс за една нощ, не се занимавай. Сега ти казва, че имат проблеми, защото е видял възможност за необвързващ секс. Утре ще ти каже, че са си решили проблемите. И аз мисля, че тези истории в голям процент приключват с главоболия.

# 56
  • Мнения: 1 439
Нов ъпдейт. Въпросния все пак се обади, оказва се, че не съм добър детектив. (няма нито една снимка с жена в соц. мрежи и по това се подведох) Човека беше честен и каза, че има приятелка, но "си имали проблеми и нещата ме вървели". Един вид ми намекна дискретно, че ако желая може да се видим и има интерес. Не смятам да се занимавам, защото тези истории в голям процент приключват с главоболия, вие как бихте постъпили на мое място?

Оооо, не не, тука свети голяма червена лампа, авторке!  Недей се занимава с него, поне на този етап, докато има проблеми с приятелката му. Липсват снимки с нея във фейса? Този човек се представя за необвързан, и както виждаш, има резултат. Ти си се хванала, а може да има и още няколко като теб, па където му излезе късмета. Според мен не си струва да влизаш в такива драми с мъже, които или не са наясно със себе си, или пък са играчи.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 782
Значи основната цел е изпълнена, изясни се, че няма такова нещо "....защото аз нямам какво да предложа..." Сега обаче трябва да спреш, защото с директния подход явно надскочи бариери и една креватна история (друго не се предлага), задълго може да ти остави горчив вкус и пак да се появят съмнения "ама аз само за това ли ставам". Успокой топката и с трезва мисъл намери твоя човек.

# 58
  • Мнения: 215
Хм, на мен пък ми звучи като да е казал следното в превод - обвързан съм, нямам намерение да сменям официалната жена до себе си, но ако пък много ти се иска секс - може! Само че да си знаеш, че е само секс и да не напираш за повече, щото ..... онова в първото изречение.

Много точно казано Joy

# 59
  • Мнения: 12
Нов ъпдейт. Та чухме се днес, задаваше ми постоянно някакви въпроси в стремеж да "се опознаем". Деликатно го попитах за приятелката, каза че на него не му пречело да общува с други жени, колко бил наранен навремето горкия и си имал причини, обичал жените, той бил на принципа веднъж се живеело. Доста смотан принцип според мен, като знаеш че нараняваш и лъжеш някого съвсем съзнателно. Като цяло мина ми целия мерак, човека не е читав.  Искаше да продължаваме да си говорим, но аз му пожелах всичко хубаво и съвсем учтиво пожелах да прекратим разговора.

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 15:35 от Draco52

Общи условия

Активация на акаунт