Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Saff Bulgaria - козметика за лице

• 3 571
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте! Какво ви е мнението за Floral face gommage и  Comfort miccelar cleansing gel?
Аз ползвам от около седмица измивния гел, много ми допада на мен, почиства добре, не изсушава, кожата става мека и има хубав аромат Simple Smile

На същото мнение съм. Ползвам втора опаковка от гела, досега не съм ползвала нещо, което да ми оставя кожата толкова мека и приятна, същевременно измива добре, а аз съм с комбинирана кожа. Препоръчвам го, както и тонера, задължително.

# 31
  • София
Момичета, измивния гел става ли за махане на грим от очите?

# 32
Момичета, измивния гел става ли за махане на грим от очите?

Гелът е измивен, т.е. за ползване след премахване на грима с друг продукт, напр. мицеларна вода или някакъв друг дегримьор.

# 33
Имам една неотваряна кутия на Саф/Кибрит. Съдържанието й е измивен гел, тонер, серум, лосион за тяло.
Ако някой се интересува да ми пише.

# 34
Лятото ползвах тонера, серума и нощния крем. В повече идваха на мазната ми кожа. Тонера и серума мн ми харесаха, бих ги купила отново. Тонера не успях да го изхабя за 6м, не го ползвах всеки ден, накрая се наложи да го изхвърля. Започна да мирише на старо след 6-я месец, толкова си му е срока след отваряне. На крема е три месеца, но си миришеше ок и следващите 3, през които го използвах.
Ползвала съм и лосиона за тяло, не е достатъчно хидратиращ за мн сухата кожа на тялото ми. Скарба за тяло е мн приятен, но толкова пари не си заслужава.

# 35
  • София
Хубаво ще е от Saff да помислят за по-малка разфасовка на тонера. Доста е икономичен на ползване, и си мисля, че може да се изхаби само ако се използва за цялото тяло. Няколко пъти вече си нанасям по целите  крака, защото в този сезон ми става много суха кожата там и съм доволна. Хидратира страхотно! 😊

# 36
  • Стара Загора
Замислям се дали да не се възползвам от т.нар Черен петък утре, но да попитам и тук някой ползвал ли е околоочен техен крем HydraLIFT Eye Complex виждам на 59лв, което е поносима сума, ако е ефективен Innocent

# 37
  • София
Само него нямам от продуктите им, но моя приятелка го има и е доволна!

# 38
Зависи какво очаквате от него, за подпухвания не помага. Консистенцията му е лека, не попива бързо, аз го използвам само вечер за хидратация.

# 39
  • Стара Загора
Благодаря за отговорите. Моята кожа след баня става доста суха около очите. Ще поръчам да го тествам Hug
По-скоро търся худратация .
Нямам подпухналост и тъмни кръгове.

Общи условия

Активация на акаунт