Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Помощ за затруднено семейство!

• 3 557
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, майка съм на 2 деца момченце на 4 години и момиченце на 1 година и половина. Изпаднахме в лошо положение поради така стеклите се обстоятелства с вируса. Съпруга ми работеше до скоро ,но го освободиха ,а спестяванията ни са на свършване ,тъй като отглеждаме децата си сами и сме на квартира. Беше ме срам ,но наистина ми се вижда невъзможно да се справим сами и реших да пиша тук и силно се надявам някой да се отзове на молбата ми. Имаме нужда от хранителни продукти (всякакви) и дрехи и обувки за децата. За момчето дрехи размер 122 и обувки 28/29. За момичето дрехи 86-92 и обувки 22/23. Ще бъда безкрайно благодарна на всеки отзовал се.

# 1
Пишете ми на лично за да се разберем и да видим с какво ще успеем да ви помогна.

# 2
От къде сте??

# 3
От къде сте? Мога да помогна.

# 4
А От къде сте ?

# 5
Здравейте, живеем в гр. Димитровград

# 6
Сега споделете как се развиват нещата При вас  и актуална информация в момента от какво имате нужда благодаря.

# 7
Сега споделете как се развиват нещата При вас  и актуална информация в момента от какво имате нужда благодаря.
Все още сме в затруднение. До тук 2 жени се отзовава едната с дрешки за малката,а другата ми изпрати 40лева миналата седмица . Много благодаря за което. В момента имаме нужда от хранителни продукти най-вече.

# 8
  • София
Здравейте, пишете ми, моля, на лични, на какъв адрес да ви изпратя колета.

# 9
Все още сме в затруднение. До тук 2 жени се отзовава едната с дрешки за малката,а другата ми изпрати 40лева миналата седмица . Много благодаря за което. В момента имаме нужда от хранителни продукти най-вече.
Дайте адрес на лични моля и тел за връзка благодаря.

# 10
Изпратете ми адрес на лични, моля!

# 11
  • В страната на мечтите.
Ако все още имате нужда, моля да ми пишете.

Общи условия

Активация на акаунт