Къде е правена снимката

  • 2 891
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7


Здравейте
Искам да разбера от къде в София е направена снимката. Малкият ми син я качи вчера в Инстаграм и искам да разбера къде ходи.
Ако някой знае мястото ще съм благодарен да споделите
Не знам в коя секция на форума беше редно да го постна.. извинявам се ако не е за тук

# 1
  • Мнения: 507
Здравейте,
Ако му нямате доверие - поговорете си с него.
Този квартал не ми е познат, не е направена нито в Манастирски ливади, нито в Красно село.

# 2
  • Мнения: 7
Здравейте,
Ако му нямате доверие - поговорете си с него.
Този квартал не ми е познат, не е направена нито в Манастирски ливади, нито в Красно село.
Каза че е бил в Хаджи Димитър, но искам да разбера дали не ме лъже

# 3
  • Мнения: 499
Вижте дали на оригиналната снимка не е дадена и локацията.
Ако опцията е включена, ще показва точно къде е правена снимката.

# 4
  • Мнения: 7
Вижте дали на оригиналната снимка не е дадена и локацията.
Ако опцията е включена, ще показва точно къде е правена снимката.
За съжаление локация няма
Затова питам ако някой може да познае мястото

# 5
  • Мнения: 1 046
Какво те кара да мислиш, че може да лъже?

# 6
  • Мнения: 7
Какво те кара да мислиш, че може да лъже?

Защото е калпазанин
Ако някой познава мястото ще бъда благодарен да каже къде е

# 7
  • Мнения: 4 748
Почти 100 процента съм сигурна къде е. Това е квартал Света Тройца. Блокът от лявата страна е 383. В дъното на снимката е продължението на Димитър Петков, което там си сменя името на Майор Векилски. Там навремето беше входът на Следствената служба или нещо подобно. Сега не знам какво точно е там, може би е част от Софийския затвор. Куличката в дъното на снимката е част от оградата на затвора. Срещу блок 383 (от дясната страна на снимката) има един синьо-сив блок - една идея по-нов от блоковете наоколо. Аз живея в съседен блок и минаваме по този маршрут към и на връщане от метрото Константин Величков.

# 8
  • Мнения: 7
Почти 100 процента съм сигурна къде е. Това е квартал Света Тройца. Блокът от лявата страна е 383. В дъното на снимката е продължението на Димитър Петков, което там си сменя името на Майор Векилски. Там навремето беше входът на Следствената служба или нещо подобно. Сега не знам какво точно е там, може би е част от Софийския затвор. Куличката в дъното на снимката е част от оградата на затвора. Срещу блок 383 (от дясната страна на снимката) има един синьо-сив блок - една идея по-нов от блоковете наоколо. Аз живея в съседен блок и минаваме по този маршрут към и на връщане от метрото Константин Величков.
Благодаря много!

# 9
  • Мнения: 507
Моя позната потвърди, че снимката е от квартал Св. Троица както казва Нединка.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Набери в Гугъл Св. Троица, ул. Пловдив и виж на стрий вю

# 11
  • Мнения: 507
Точно на това очертано място, което направих, ми изглежда да е направена така снимка като я сравнявам с тази снимка, която сте качили. Не е бил в ж.к. Хаджи Димитър.

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Набери в Гугъл Св. Троица, ул. Пловдив и виж на стрий вю

# 13
  • Мнения: 4 748
Точно на това очертано място, което направих, ми изглежда да е направена така снимка като я сравнявам с тази снимка, която сте качили. Не е бил в ж.к. Хаджи Димитър.



Не е направена там. Направена е на улица Пловдив наистина, но от другата страна на бул. Габрово. Както е очертаното, продължавате напред, пресичате булевард/улица Габрово, продължавате по Пловдив, пресичате Зайчар и продължавате по Пловдив. След около 100-150 метра ще видите отляво блок 383, а отдясно сиво-синкавия блок, които се виждат на снимката на детето. На снимката на детето блок 383 се вижда в края си, който излиза на Майор Векилски.

Правилно е показала Роузи.

# 14
  • Мнения: 507
Да, Точно така, права си Simple Smile

Точно на това очертано място, което направих, ми изглежда да е направена така снимка като я сравнявам с тази снимка, която сте качили. Не е бил в ж.к. Хаджи Димитър.



Не е направена там. Направена е на улица Пловдив наистина, но от другата страна на бул. Габрово. Както е очертаното, продължавате напред, пресичате булевард/улица Габрово, продължавате по Пловдив, пресичате Зайчар и продължавате по Пловдив. След около 100-150 метра ще видите отляво блок 383, а отдясно сиво-синкавия блок, които се виждат на снимката на детето. На снимката на детето блок 383 се вижда в края си, който излиза на Майор Векилски.

Правилно е показала Роузи.

Общи условия

Активация на акаунт