Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Колко често се чувате с другия родител?

• 1 442
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
Привет, искам да си сверя часовника - колко често се чувате с другия родител, за да му споделяте информация за децата? Колко често се чува той с тях?

Случвало ли се бащата да не иска да гледа децата, но да държи нонстоп да се чува с вас и с тях по телефона? За мен това е форма на контрол и тормоз. И как бихте реагирали?

# 1
Почти всяка вечер другият родител се обажда на детето:)

# 2
  • Варна
Поне веднъж седмично се чува дъщеря ми с баща си и горе-долу толкова често се виждат. Той не дава много зор, но тя го действа. Аз му се обаждам само за сериозни неща. Взимам сама решенията и ако е нужно, му съобщавам всичко пред свършен факт. За ежедневни неща не го уведомявам, говорят си двамата и тя му казва каквото си реши. На почти 9 години е детето, ако има значение.

# 3
Почти всяка седмица или ми се обажда, или ми пише нещо другият родител. Тормоз.

# 4
  • Най-сетне у дома
С другия родител на детето сме разведени от 2009 г. Пишем си почти всеки ден, за детето - на 12, за работа, спорт, политика, музика и злободневни теми. Когато има някакви сериозни проблеми, например смърт на близък - тогава всеки ден. Но ако отношенията бяха влошени, със сигурност би ми било неприятно всекидневно чуване/ писане.

# 5
  • Бургас
Чуваме се...
Понякога и всеки ден.
Да,не гледа детето,но казва какво мисли за възпитанието...
В повечето случаи изслушвам и не споря ...

# 6
Много рядко пропуска ден,да пита как сме.
От известно време е невероятен баща и упора за мен.Малката има здравословен проблем и е едно постоянно тичане рехабилитации,логопед,прегледи,изследвания,градина,работа.
Разделени сме от 3г,първата беше най-трудно с комуникацията,съответно той най-бягаше от отговорност.

# 7
С него не помня от кога не сме си говорили нормално. Пише на големите 1 на седмица, а с малкия търси връзка главно чрез телефона на каката. Взима ги на всеки две седмици. Лятото една седмица и това е. За Коледа тази година на 26 вече се бяха прибрали (отидоха на 24 следобед). Не ми пише, пък и не намирам за какво единственото общо между нас са децата. За възпитанието не се меси, даже не се е и опитвал. Никога не съм забранявала да се вижда с децата. В последно време не спазва режима, но и на големите не им дреме особено, малкия се вижда, че му е гадно.

# 8
  • София
Благодаря ви за отговорите. Аз нямам против и всеки ден да е, стига да се информираме само за децата.

# 9
  • Бургас
аз не бих се чуствала длъжна да давам ежедневна информация, ако иска да е близък с децата  -да ги взима и да ги гледа, при по-големи деца - да им звъни на техните телефони и те да си решават....

Общи условия

Активация на акаунт