КАРТИ ТАРО - ТЕМА 25

  • 24 449
  • 733
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 707
Дами,ще съм много благодарна,ако някоя ми изтегли карти с въпрос:Какво е отношението на колегата К към мен?

Когато ги тегля аз на себе  си,винаги подсъзнателно влияя на картите.На Вас случвало ли Ви се е?

# 586
  • Мнения: 24
Здравейте!Ще ми помогне ли някой в тълкуването на тези карти
8 Чаши   Рицар Чаши   8 Пентакли
Въпросът ми е дали Х ще предприеме някакви действия спрямо мен до 1 месец,като имам в предвид затопляне на отношенията.Прекъснахме контакт преди 2 седмици.Малко ме объркват картите.8 Чаши явно показва неговото дистациране и тръгването му в друга посока,но как да ги навържа с Рицаря и 8 Пентакли.Май ще се ангажира някъде другаде....На правилен път ли съм с тълкуването...
Аз засега нямам намерение да направя първата крачка..

# 587
  • Мнения: 6 166
Ще ти съобщи нещо. Ще се опита да си тръгне от теб, но има чувства. Ще иска нещата да са на неговата т.е. секс без връзка или нищо.

Ти защо искаш да си в такива отношения?

# 588
  • Мнения: 24
Ще ти съобщи нещо. Ще се опита да си тръгне от теб, но има чувства. Ще иска нещата да са на неговата т.е. секс без връзка или нищо.

Ти защо искаш да си в такива отношения?
Елфичка,благодаря за вниманието:hibiscus:.Не търся и не искам такъв тип връзка...

# 589
  • Мнения: 763
Здравейте,
Понеже петица мечове е описвана предимно като отрицателна карта, искам да кажа, че на мен ми излезе със съвсем обратен знак. След това като поразрових, на няколко места я намерих като "дълго чакана победа, отложен във времето успех". Точно с това значение ми излезе и на мен. Което е доста странно, като се има предвид, че не подозирах за това значение на картата.

# 590
  • Мнения: 1 544
Здравейте,
Понеже петица мечове е описвана предимно като отрицателна карта, искам да кажа, че на мен ми излезе със съвсем обратен знак. След това като поразрових, на няколко места я намерих като "дълго чакана победа, отложен във времето успех". Точно с това значение ми излезе и на мен. Което е доста странно, като се има предвид, че не подозирах за това значение на картата.
А каква беше комбинацията ,би ли споделила ?

# 591
  • При децата ми
  • Мнения: 5 991
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?

# 592
  • Мнения: 6 166
Как ще се развие ситуацията: 6 мечове обърната, Асо чаши обърната, Кралица на жезлите обърната, отдолу на тестето: Магьосникът.

Как ги виждате вие тези карти?

# 593
  • Мнения: 763
Здравейте,
Понеже петица мечове е описвана предимно като отрицателна карта, искам да кажа, че на мен ми излезе със съвсем обратен знак. След това като поразрових, на няколко места я намерих като "дълго чакана победа, отложен във времето успех". Точно с това значение ми излезе и на мен. Което е доста странно, като се има предвид, че не подозирах за това значение на картата.
А каква беше комбинацията ,би ли споделила ?

5 мечове-асо пентакли-Императрицата. Въпросът ми беше какво ще стане на среща с шефа ми. На срещата ми съобщиха за повишение, което беше отлагано поради независещи от нас обстоятелства.

# 594
  • Мнения: 1 544
Не мисля, че 5 меча дава позитивен наклон тук. Честито Simple Smile

# 595
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Много добра комбинация, изпълнение на плановете.Това за слънцето и светът , в комбинация с двойка чаши са и самите взаимоотношения.

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 869
При конкретен отговор да или не , изтеглих Императрицата.
Как да го тълкувам?

# 597
  • Мнения: 53
Здравейте! Попитах картите: "Какво да правя с... (името на човек)? " като какво действие трябва да направя. Изтеглих Обесеният обърнат, 7 жезли и 9 чаши
Какво значи според вас?

# 598
  • Мнения: 1 544
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Силно пожелателни, но само дотам.

Няма как една карта да ви даде еднозначен отговор. Особено Императрицата.

# 599
  • Мнения: 357
ThinkingThinkingThinkingThinkingЗдравейте,искам да питам по знаещите:Възможно ли да три пъти да ми наредят карти за отношения,и трите пъти да се падне,добра развръзка,и един път обратното,че не сериозен,че не е той човека?
Каква може да е причината за това несъответствие според вас?
тук в групата никой не ми е теглил,незная какво ще излезе.
Но страшно се обърках...защо така се получи?Thinking

Общи условия

Активация на акаунт