Къде в Бургас? 58

  • 45 015
  • 755
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
Има тапицери на Сливница, ама и те ми бяха поискали космическа сума за един диван и се отказах

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 1 454
слагам снимка на ламинат след пренареждането. Подобни вълни има и пред вратите на терасата. На тази снимка ясно се вижда. 2 месеца и половина от както е сложен. Смятам, че вече се е темперира. Преходните лайсни не са сложени.

# 527
  • Мнения: 8 215
Да нямате влага откъм терасата,само това ми хрумва. Или към стената да е малка фугата, но то с тези тесни первази ...

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Може наистина да са прекалено плътно до стената, ама чак пък толкова да се раздуе. Няма чак такова темпериране, то не е ластик. Да не би да има влага наистина. Или самия ламинат да е дефектен и да не държат снадките.
Ние като сме слагали ламинат, не е имало такова раздуване.

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 1 454
Малко е разстоянието до стената оставено 1я път, затова го извикаха да си го пререди. После сложиха вратите. Явно пак иска пренареждане, но искам внимателен майстор. Този го слага на бързи обороти. Златен накрая ще излезе. Не живеем в това жилище и не бързам, ама искам да се направи. Явно тези мдф первази са тесни и затова е малко фугата и не са за нашия климат.

# 530
  • Бургас
  • Мнения: 6 008
Къде в центъра сменят ципове на чанти?

# 531
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Къде в центъра сменят ципове на чанти?

В подлеза на Операта.

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Малко е разстоянието до стената оставено 1я път, затова го извикаха да си го пререди. После сложиха вратите. Явно пак иска пренареждане, но искам внимателен майстор. Този го слага на бързи обороти. Златен накрая ще излезе. Не живеем в това жилище и не бързам, ама искам да се направи. Явно тези мдф первази са тесни и затова е малко фугата и не са за нашия климат.
Свободното разстояние от стените е малко със сигурност. Но има и друго - аз знам че не се реди напречно на вратата, освен ако не преминава през вратата.
Претапицирала съм офис стол в Изгрев - не е мръднал. Цена не помня.

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Свободното разстояние от стените е малко със сигурност. Но има и друго - аз знам че не се реди напречно на вратата, освен ако не преминава през вратата.

Във всички стаи, където сме слагали ламинат, са ни го редили напречно на вратата. То даже и дизайнерите препоръчват да е така. Не си спомням защо, нещо за визуален ефект беше.

# 534
  • Мнения: 8 215
Доколкото знам, ламинатът се реди по дължина на стаята, няма отношение към вратата. Аз имам коридор с врати от всички страни, няма как да е съобразен с вратите Simple Smile

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 6 008
Sinara, минах вчера оттам, не работят, няма ни бележка за работно време, ни телефон. Ако знаете и някъде другаде, ще съм благодарна!

# 536
  • Мнения: 8 215
Sinara, минах вчера оттам, не работят, няма ни бележка за работно време, ни телефон. Ако знаете и някъде другаде, ще съм благодарна!

В глухата уличка зад спирката на операта, в една кооперация, до един плод и зеленчук имаше поправки на чанти.

# 537
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Sinara, минах вчера оттам, не работят, няма ни бележка за работно време, ни телефон. Ако знаете и някъде другаде, ще съм благодарна!
Да, няма работно време. Жената си работи иначе. Явно е имало причина, за да е било затворено. Миналата седмица правихме, там, цип. Това е жената, която работеше до у-ще Княз Борис, горе до Гладстон.
А също съм ходила и при тази на уличката на Операта, под Плод и зеленчук /миналата година/. Не бих повторила, нелюбезна е, а и работа не ми свърши.

# 538
  • Мнения: 190
Препоръчайте ми заведение с хубава кухня за вечеря в Зорница, Лазур и Славейков

# 539
  • Бургас
  • Мнения: 2 051
Бихте ли ме ориентирали къде могат да открият повредата и да отремонтират часовник Myki? Не се чува нищо, когато детето говори, сменихме микрофона, пак същото.

Общи условия

Активация на акаунт