Къде в Бургас? 58

  • 44 976
  • 755
  •   1
Отговори
# 405
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Платен паркинг има на ул.Гурко, отстрани на Трета поликлиника.Не е много далеч от Флората, където е зелена зона, по 1 лв.на час ако не се лъжа.

# 406
  • Мнения: 2 030
Здравейте,
за да посетим Флора изложението къде е най-удобно да оставим колите?
Има ли платен паркинг наблизо?
Всичко около Флора е зелена зона - 1 лев на час.
Паркинг в близост, Гурко https://www.google.com/maps/dir/%D0%A4%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B0+% … !2d42.4996379!3e0 , също 1 лв. на час.

# 407
  • Мнения: 3 874
Благодаря, момичета!

# 408
  • Бургас
  • Мнения: 16 034
Здравейте. Някой знае ли къде има складове за тоалетна хартия, препарати и консумативи в Бургас?
Складовете до Мол Галерия.

# 409
  • Мнения: 277
Здравейте:smile:,някой знае  ли къде в Бургас, мога да намеря тази добавка?
Може и по интернет,но не намирам нищо.....
Скрит текст:

# 410
  • Мнения: 28 053
Здравейте:smile:,някой знае  ли къде в Бургас, мога да намеря тази добавка?
Може и по интернет,но не намирам нищо.....
Скрит текст:

http://www.gnc.bg/bg/ultra-podhranvane-za-kosata-zheni

# 411
  • Мнения: 3 926
Здравейте, отново същият въпрос задавам .  Нужен ми е човек за измиване на прозорци отвън на тераса - на първи етаж.
Бяхте ми препоръчали Калин , той отказа.
Може ли още някой като препоръка ....

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 3 076
Въпрос 1: От къде мога да купя таралежи за двора?
Въпрос 2: Може ли някой ако ходи днес или тези дни до Лидл в М.Рудник и този в МОЛа, да ми пише има ли я тази прахосмукачка?
Скрит текст:

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Здравейте, отново същият въпрос задавам .  Нужен ми е човек за измиване на прозорци отвън на тераса - на първи етаж.
Бяхте ми препоръчали Калин , той отказа.
Може ли още някой като препоръка ....

Бях взела номера на едно момче, което миеше прозорци на банка в центъра, но не съм го викала.

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 6 471
Това са данните на момче, което мие прозорците на търговски обекти. Ако не се лъжа, името му е Явор. Вкъщи съм го викала за прозорци на терасата, както и за пране на мека мебел, когато от другата обсъждана тук скоро фирма не можеха да се отзоват в искания от мен срок.
Скрит текст:

# 415
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Въпрос 1: От къде мога да купя таралежи за двора?
Въпрос 2: Може ли някой ако ходи днес или тези дни до Лидл в М.Рудник и този в МОЛа, да ми пише има ли я тази прахосмукачка?
Скрит текст:
В Мола Лидл няма да работи до сряда на обяд. Иначе мога да проверя тогава, като отида Wink

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Здравейте! Въпроса ми не е за тук, но това ми се струва най-близката тема. Някой знае ли дали на територията на Средец или района има нещо като регламентирано бунище, където човек може със собствен превоз да изхвърли законно едри отпадъци - стари мебели, битови и строителни отпадъци?

# 417
  • Мнения: 1 289
Ние, когато правихме основен ремонт извикахме един бус от ало Бургас за 30-40лв. беше май някъде, те си ги натовариха и ги закараха някъде. Не рискувайте, че глобите са много солени.
[юquote author=Irene Adler link=topic=1297933.msg42812290#msg42812290 date=1620627852]
Здравейте! Въпроса ми не е за тук, но това ми се струва най-близката тема. Някой знае ли дали на територията на Средец или района има нещо като регламентирано бунище, където човек може със собствен превоз да изхвърли законно едри отпадъци - стари мебели, битови и строителни отпадъци?
[/quote]

# 418
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Ние, когато правихме основен ремонт извикахме един бус от ало Бургас за 30-40лв. беше май някъде, те си ги натовариха и ги закараха някъде. Не рискувайте, че глобите са много солени.

Благодаря, ще видя обявите. Не бях се сетила да потърся в ало бургас. Търсих в Гугъл и Фейсбук. За Средец ли става въпрос при вас?

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 5 980
Здравейте! Въпроса ми не е за тук, но това ми се струва най-близката тема. Някой знае ли дали на територията на Средец или района има нещо като регламентирано бунище, където човек може със собствен превоз да изхвърли законно едри отпадъци - стари мебели, битови и строителни отпадъци?

Обаждаш се в Община Средец, питаш къде е сметището, каква такса трябва да заплатиш и по какъв ред да ги извозиш.
За Бургас услугата е безплатна веднъж годишно за един имот. Оттам-нататък се плаща на тон отпадък.

Всяка община би следвало да има правила за това.
Щото ако дадеш 40 лв. на едни хора и те ги струпат в някое дере, едно, че е незаконно и може и теб да те глобят, второ, че се замърсява ужасно.

Общи условия

Активация на акаунт