Село в област Габрово

  • 1 070
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
Моля да ми препоръчате, безопасно село в Габровска област. Интересуват ме също и детските градини в града. Ще съм благодарна, ако ми препоръчате някоя от която сте доволни.

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Горна Росица.По-скоро е до Севлиево ама е едно от най-хубавите села там.ДГ не мога да препоръчам,т.к.моето дете ходеше в София на такава,а и нашият дом е в Севлиево,та за в Габрово съвсем не мога нищо да кажа...

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря ви за информацията. Предстои ни преместване от чужбина и сме се насочили към този район, но не го познаваме. Дано и други се включат.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 446
Не мога да препоръчам конкретно село, но имайте предвид, че в доста от селата в района има проблем с водата. Проучете много внимателно.

# 4
  • Мнения: 421
Да помоля  за мнение за село Кръвеник до Априлци ?

# 5
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Били сме в къща за гости в село Кръвеник. Честно казано, изобщо не мога да си представя млади хора да живеят там. Чист въздух и хубава природа, да. Оттам нататък - колата е екзистенц минимум, пътят до самото село е бавен и с доста завои, всичко е с денивелация, вие се около една тясна улица, свестен магазин видяхме едва в Априлци.
Ако търсите нещо само за уикенда, би се намерило и нещо по-добре. Ако търсите нещо за постоянно живеене, определено не, според мен.

Без да искам да засегна живущите към балкана над Севлиево, най-големият недостатък на района е наистина много бавното пътуване. Разстоянията са малки, но преодоляването им отнема повече от обичайното време.

Общи условия

Активация на акаунт