Закъснение на менструация

  • 590
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте нужен ми е съвет🙂 Закъснява ми с 6 дни което не е нормално за моята менструация направих си тест на 3-тия ден от закъснението обаче беше отрицателен... Ще си направя отново още утре просто нямах възможност за закупуване тези дни. Искам да "поговоря" с вас просто за да се облекча поне малко защото докато дочакам утре сигурно ще припадна 10 пъти.... Та по темата 6 дни закъснение а предменструални болки са налични
1 - болки долу ниско в корема (различно десен/ляв яйчник но най често в средата и някакви вагинални бодежи и напрежение) отминават много бързо иначе
2 - болки в кръста
3 - подут корем
Нямам налични симптоми на болящи гърди както имам попринцип и това ми е странно и от няколко дни насам имам ужасно главоболие...
Нужна ли е спешна консултация с лекар? Не съм в България а тук където съм малко сложно се получават нещата с лекари зарадо Ковид19.... 🤐😒

# 1
  • Мнения: 46 488
Проблемът ви не е за спешен кабинет, но запишете час, за когато е възможно.
Причината може да е всякаква, няма как да се каже без кръвни хормонални изследвания и преглед на ехограф (за кисти и др. проблеми).

# 2
  • Мнения: 361
Запиши час за гинеколог за когато може. При мен след като единия месец ми дойде 10 дни по-рано, а на следващия не ми дойде, отидох на лекар и се оказаха кисти. Оправих се с хапчета (противозачатъчни).

Общи условия

Активация на акаунт