Абонаментни кутии в България - Тема 14

  • 44 427
  • 729
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 814
Сигурни ли сте, че крема на Авант ви пресушава кожата, а не серума с ниацинамид? Аз изчаквам 10-15 мин. преди да нанеса дневен крем и действително серума матира кожата, чувствам я опъната в сухите участъци преди нанасянето на крем. Пробвайте с изчакване, ако ги нанасяте един след друг, че серума си е силен, а крема на Авант ми изглежда безобиден. Вижте къде чак е сложена глюколовата к-на в дневния крем

# 406
  • София
  • Мнения: 2 621
Серума не съм го започнала все още. Аз не обичам да наслагам кремове, когато не знам точно как се съчетават. Първите няколко дни кожата ми след крема на Аvant беше ок, но след това забелязах страшно засушаване, а на места и белене на кожата. Като го спрях се пооправиха нещата. Кожата ми е нормална към смесена в т зоната. Вероятно зависи и каква е грижата към кожата. Моята е изнежена явно, защото ползвам по-неагрисивни кремове.

# 407
  • Мнения: 4 722
Кибрита ще обявят съдържанието на новата кутия след 8март,нямам търпение .Аванта ми харесва как седи през деня ,но не нищо особено ,серумът е добър !

# 408
  • София
  • Мнения: 1 914
You are worth it уж изпратиха кутиите,  а пък още никой не е разкрил съдържанието.Confused Интересно ми е.

# 409
  • Мнения: 1 334
You are worth it уж изпратиха кутиите,  а пък още никой не е разкрил съдържанието.Confused Интересно ми е.
И аз това чакам, но по- нагоре ми отговориха, че тук доста отдавана не е имало качена тяхна кутия. Явно не е харесвана тук, въпреки че никой не ми отговори защо🤔

# 410
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Има ли друга кутия освен My full box, при която да може сама да си избираш продуктите?

# 411
  • Мнения: 4 582
Какво ви е мнението за серума на Wooden spoon и крема на Aavant? Серумът овлажнява добре, но ми е странен аромата- мирише на слънчогледово масло, което е май и основен компонент(описано е в съдържанието), не се усеща нищо от етеричните масла, което ме навежда на мисълта, че серумът е силно надценен. За крема на Avant- както писах и преди не ми харесвят блестящите частици, но по-неприятното е, че за седмица ползване кожата ми се изсуши страшно много- на места дори започна да се бели. Та него със сигурност няма да го повторя. На другите неща от кутията на Кибрит още не им е дошъл редът.

Серума не е лош, обаче е прехвален. Създаден специално за Кибрит.. В сайта всичките им продукти за около 30-40 лв. и този серум изпъква с гръмката цена от 200 и нещо лева.. Това е трик.

Моята кожа е смесена. Нямам проблем с крема на Авант нанасям го 15мин. след другия им серум.

# 412
  • Варна
  • Мнения: 814
Има ли друга кутия освен My full box, при която да може сама да си избираш продуктите?
Аз си правя месечна кутия с Pick N Dazzle
OliaMirchovska, с кутията на You are worth it ще получиш обявения продукт+маска от японците и още 2-3 бюджетни продукта, както ти казаха вече няма да има нищо на Saff. Продукт на любимата ти марка ще има най-рано през март, ако изобщо пуснат в някоя кутия нещо, но малко ме съмнява. Последното видео в Ю тюб с кутията е качено на 30.01 тази година, а сегашната кутия ще я отвори Антоанет Попова, но най-рано седмица след като кутиите са пристигнали по офисите на Спиди

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 04:27 от Bistra Kostadinova

# 413
  • Мнения: 1 334
Има ли друга кутия освен My full box, при която да може сама да си избираш продуктите?
Аз си правя месечна кутия с Pick N Dazzle
OliaMirchovska, с кутията на You are worth it ще получиш обявения продукт+маска от японците и още 2-3 бюджетни продукта, както ти казаха вече няма да има нищо на Saff. Продукт на любимата ти марка ще има най-рано през март, ако изобщо пуснат в някоя кутия нещо, но малко ме съмнява. Последното видео в Ю тюб с кутията е качено на 30.01 тази година, а сегашната кутия ще я отвори Антоанет Попова, но най-рано седмица след като кутиите са пристигнали по офисите на Спиди
Видях вече какво има, благодаря! А откъде знаете кога ще има Саф?

# 414
  • София
  • Мнения: 5 193
OliaMirchovska, покажи и на нас! 🤗

# 415
  • Мнения: 1 334
Не е моя снимката. Дано дамата не се разсърди, че я ползвам. Видях я в една група във фб.

# 416
  • Мнения: 73
Добро утро, току що получих LadyBox кутията за "онези" дни. Малко лоши може да са снимките, но съм на работа и светлината не е много хубава. Като цяло ми хареса, ще видим по нататък как ще е.
Скрит текст:

# 417
  • София
  • Мнения: 1 914
Не е моя снимката. Дано дамата не се разсърди, че я ползвам. Видях я в една група във фб.

Не е лоша кутията. Бих си я взела, ако нямах толкова чакащи кремове и лосиони.

# 418
  • София
  • Мнения: 5 193
Не е моя снимката. Дано дамата не се разсърди, че я ползвам. Видях я в една група във фб.

Не е лоша кутията. Бих си я взела, ако нямах толкова чакащи кремове и лосиони.

Да, аз си я поръчах.

# 419
  • Мнения: 1 334
🍓 SNEAK PEEK 🍓 В BelleBox през Март ще откриеш страхотния Hydrating Serum от @evolueskincare на стойност 110 лв с хиалуронова киселина, който хидратира и възстановява кожата в дълбочина 🤤Също и The Curling Mascara от @3ina на стойност 25 лв за ослепителен поглед и перфектно извити мигли.

💦 Зад очарователната опаковка на Hydrating Serum се крие уникална формула с хиалуронови киселини с високо, ниско и супер ниско молекулно тегло, готови да защитят, хидратират и възстановят кожата в дълбочина.

✨ Освен че ревитализира кожата, този страхотен серум успява и да я предпази от поява на признаци на преждевременно стареене, като предотвратява задълбочаването на фините линии и ограничава появата на бръчки.

👁👁 The Curling Mascara от @3ina е тук,  за да ти предостави ослепителния поглед и перфектно извитите мигли, за които копнееш. Със специалната четка нанасянето на пигмента е лесно, а крайният резултат - безупречен.

💫 И ако това не е достатъчно, от @3ina са се погрижили и за изключително стилния ѝ външен вид, който прави всяко твое бюти приключение, още по-красиво.

🎁 През Март ще откриеш 6 прекрасни изнанади в кутията си.

⚠ Кутиите са изчерпани - ако се абонираш днес, ще получиш кутия в началото на Април. Ако смяташ, че Април е твърде далече, don’t worry! Ослушвай се внимателно, защото скоро ще ти разкрием нова вълнуваща изненада 🤫 Засега обаче, тя е mystery 🤭

#март #април #кутия #козметика #wearebelles
Това означава ли, че такава кутия ще има само тези с абонамент?

Общи условия

Активация на акаунт