Любов или само секс?

  • 11 341
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 582
Сори, не ми се вадят цитати, но отношението ти е грозно. Разбирам, че сигурно си наранена и ти се иска да си единствената, но пак е грозно. Не печелиш от това.

# 256
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Оф. Тва, жените, сме много глупаво племе. Искат ни,  дърпаме си, чудим се, сметки правим, тръшкаме се, оставят ни, пак се чудим, пак сълзи и сополи, пак мислене и навиване на сопола на пръстче, оглеждането му от вси страни,  допитване до други  женски глави и оплюване на оная, дето ехеееей, на сополивия ни пръст не мой се намаза. Абе що такива глупави мелодрами -селфмейд!!!

Не мисля, че съм чак толкова глупава, но ако бях останала сама , нямаше да мога да ида да живея с друг мъж. Имам абитуриентка тази година и първокурсник. Като избутат виШУтУ, ще почнат сигурно драми с гаджета, съжителства, внуци. Преди това търсехме училища, кръжоци, прогимназии, изпити, интернати, гимназии, частни учители в момента. Жените след появата на дете сме първо майки.

Авторката писа, че е чакала дъщеря и да завърши гимназия. Развод на родители може да афектира много негативно в тази възраст.

Добре, че не сме като някои мъже да си зарязваме децата и да тръгваме с първия срещнат!
Сори, не ми се вадят цитати, но отношението ти е грозно. Разбирам, че сигурно си наранена и ти се иска да си единствената, но пак е грозно. Не печелиш от това.

Да, жената и служи като боксова круша,  отдушник, като тя прекрасно осъзнава къде е проблема и не е в жената или любовника.

Можеше подмолно, чрез колеги да направи така, че жената да узнае за връзката им  но не мисля, че би го направила. Тя не търси драми, има си ги вкъщи.

# 257
  • Мнения: 83
Сори, не ми се вадят цитати, но отношението ти е грозно. Разбирам, че сигурно си наранена и ти се иска да си единствената, но пак е грозно. Не печелиш от това.

Но и не губя.Аз дори я нямам за конкуренция,защото конкуренцията трябва да е поне на моето ниво.Просто не я забелязвам.Тук ме ръчкат за нея.Някак си не съществува за мен.Дори не го ревнувам от нея.

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 780
Да не вземеш сега магии, нещо. И така ти е добре.

Имам навика да дзяквам къде е писал човека, че като давам акъл да има смисъл.
Авторката отдавна е обсебена от темата. Няма лошо, и карти таро, та и ясновидци да се намесят, но все си е същият резултата. Вероятно, защото няма промяна в обстоятелствата. Аз като гледам, то не се и търси промяна на статуквото, а да принудим този мъж да каже "Обичам те".
Знаеш ли Kozirog111, права си да не го питаш - така поне можеш да се надяваш, заблуждаваш... щото след осем години, може и да чуеш "Уморих се". И да знаеш, не че вярвам в това за зодиите, но живея с такъв като твоя и за него важи - чети по малките ежедневни знаци (изключвам времето кога беше на 24). Адски търпелив,  гласно и категорично заявява само това, което не иска и присъдата е окончателна.

# 259
  • Мнения: 83
Да не вземеш сега магии, нещо. И така ти е добре.

Имам навика да дзяквам къде е писал човека, че като давам акъл да има смисъл.
Авторката отдавна е обсебена от темата. Няма лошо, и карти таро, та и ясновидци да се намесят, но все си е същият резултата. Вероятно, защото няма промяна в обстоятелствата. Аз като гледам, то не се и търси промяна на статуквото, а да принудим този мъж да каже "Обичам те".
Знаеш ли Kozirog111, права си да не го питаш - така поне можеш да се надяваш, заблуждаваш... щото след осем години, може и да чуеш "Уморих се". И да знаеш, не че вярвам в това за зодиите, но живея с такъв като твоя и за него важи - чети по малките ежедневни знаци (изключвам времето кога беше на 24). Адски търпелив,  гласно и категорично заявява само това, което не иска и присъдата е окончателна.


Точно по малките знаци съдя и те са хиляди,чудно ми беше що не чувам точните думи,но все таз.Иначе и аз не вярвам много на зодиите,на ясновидците и тарото.
Окончателна присъда нямам.Всичко прощава и бързо забравя.Ако изчезна за кратко,отново се появява на хоризонта по най-необичайния начин .Тръпката просто е голяма.Понякога неизвестното е по-интересно.

# 260
  • Мнения: 233
Сори, не ми се вадят цитати, но отношението ти е грозно. Разбирам, че сигурно си наранена и ти се иска да си единствената, но пак е грозно. Не печелиш от това.

Но и не губя.Аз дори я нямам за конкуренция,защото конкуренцията трябва да е поне на моето ниво.Просто не я забелязвам.Тук ме ръчкат за нея.Някак си не съществува за мен.Дори не го ревнувам от нея.

Да, ама не. Ако беше споменала само, че има друга, но не е нещо сериозно щях да ти повярвам. Ти обаче я описваш, квалифицираш наистина често и то наистина грозно.
П.С. Нито възраста ви пречи, нито обстоятелствата. Ти наистина не си готова да приключиш с брака си.

# 261
  • Мнения: 83
Сори, не ми се вадят цитати, но отношението ти е грозно. Разбирам, че сигурно си наранена и ти се иска да си единствената, но пак е грозно. Не печелиш от това.

Но и не губя.Аз дори я нямам за конкуренция,защото конкуренцията трябва да е поне на моето ниво.Просто не я забелязвам.Тук ме ръчкат за нея.Някак си не съществува за мен.Дори не го ревнувам от нея.

Да, ама не. Ако беше споменала само, че има друга, но не е нещо сериозно щях да ти повярвам. Ти обаче я описваш, квалифицираш наистина често и то наистина грозно.
П.С. Нито възраста ви пречи, нито обстоятелствата. Ти наистина не си готова да приключиш с брака си.

Нито е често,нито е грозно.Един път написах,че е посредствена и то е защото го мисля.Ако беше много свястна,щеше да го задържи само за себе си,след като е имала този шанс цели 3г.
Не разбирам,защо всички се вживяват все едно на тях някой им изневерява,че се впрегнаха да я защитават?
Никъде не съм писала,че го искам само за себе си.Ако съм го искала или искам,ще го постигна.

# 262
  • here and now
  • Мнения: 4 012
Щом не го искаш за какво е темата?
Ми добре. Обича те и страда, че не може да е с теб.
Сега по-добре ли се чувстваш?

# 263
  • София
  • Мнения: 34 933
Ако не ѝ пукаше за настоящата, хич нямаше да фигурира като героиня в разказа.

# 264
  • Мнения: 83
Щом не го искаш за какво е темата?
Ми добре. Обича те и страда, че не може да е с теб.
Сега по-добре ли се чувстваш?

Темата беше,по какво може да се разбере има ли чувства?

Онази не я превръщам в героиня.Аз само я споменах,съфорумките я заобсъждаха.

# 265
  • here and now
  • Мнения: 4 012
А ти имаш ли чувства?
Знаеш ли какво искаш?
На мен не ми отговаряй, все ми е тая. На себе си отговори.

# 266
  • София
  • Мнения: 34 933
Ти го взимаш, даваш, препредаваш на следващата, нас пишат има ли чувства.
Ние откъде да знам в тоз турлюгювеч от хора какво се случва?

И да има какво ще стане?

# 267
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Щом не го искаш за какво е темата?
Ми добре. Обича те и страда, че не може да е с теб.
Сега по-добре ли се чувстваш?

Темата беше,по какво може да се разбере има ли чувства?

Онази не я превръщам в героиня.Аз само я споменах,съфорумките я заобсъждаха.

Ако му кажеш на твоя любим, че всичко прикючва днес. Ще разбереш колко са му силни чувствата и какви са точно. Малко е драстично, но ако искаш наистина да разбереш имаш възможност.

Уж знаеш отговора, но май не му вярваш. Или ти се иска той да се издекларира, или пък не може да те убеди добре в това което ти твърди. На мен на това ми заприличаха нещата на първо четене.

# 268
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Тя може да му каже, че всичко приключва днес и всичко ще приключи без драми. Човекът е възпитан, уважава брака и семейството, знае, че тя много държи на благоденствието на децата си и би я разбрал.

Тяхната връзка не е само секс.

Аз забелязах нещо - взаимността. Ако един човек е силно влюбен в друг, обикновено и другия е силно влюбен в него. Също, той е казал, че за него най-важното е бизнеса му, сина му и авторката. Съответно за нея са най-важни бизнес, децата и и той. Той си обича сина, макар да не го е казвал. Обича си и бизнеса и влага в него. Следва, че обича и авторката. Обича я. Обича я, но не и го казва. Сигурно и на сина си не го казва.

Много мъже от неговото поколение не могат да изкажат заветното Обичам те.

Жена съм, но не бих казвала на женен мъж, че го обичам, знаейки, че това може да го подтикне към развод, което пък да предизвика агресия в партньорката му.

Авторката и мъжът си имат ежедневното удоволствие заедно, хубав секс, интересни разговори. Само не могат открито да заживеят заедно.

# 269
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Не е казано, че драмите ще са невъзпитани, но ще го предизвикат да започне да се обяснява, да се мъчи и да си помисли каква е тази връзка. В момента ТЯ се мъчи - "само секс ли било или има и любов?". Никой не иска да е "само за секс", това те трови. Някои хора си падат по-мазохистични от други и могат да се чудят цял живот, аз харесвам малко да създам адреналин за да изкарам истината.
Не е казано, че не можеш да се върнеш обратно при него след 2-3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт