Холо-кухня

  • 998
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте дами! Замислям  ремонт, при който ще направим от хола - холо-кухня. Проблема е денивелацията за отпадните води. До най-близкия канал има повече от 10 метра. Чух , че има помпени станции за отпадни води. Моля , ако някой ползва, познава предимства и недостатъци да сподели мнение!

# 1
  • Мнения: 560
В къща ли живеете?

# 2
  • Мнения: 17
Не , не живеем в къща , в жилищен блок на 3-ти етаж.

# 3
  • Мнения: 560
Не , не живеем в къща , в жилищен блок на 3-ти етаж.
Тогава преди да се заемете с дейността по преместване на кухнята в хола, се поинтересувайте какви разрешителни са ви нужни, защото имам познати, които го направиха. Резултатът беше, че недоволни съседи ги принудиха да си върнат всичко по местата им и да премахнат тъбите от хола си.

# 4
  • Мнения: 17
Не , не живеем в къща , в жилищен блок на 3-ти етаж.
Тогава преди да се заемете с дейността по преместване на кухнята в хола, се поинтересувайте какви разрешителни са ви нужни, защото имам познати, които го направиха. Резултатът беше, че недоволни съседи ги принудиха да си върнат всичко по местата им и да премахнат тъбите от хола си.
Въпроса ми не е юридически , а технически. Търся  мнения за тези помпени системи , аз със съседите съм обсъдила намерението си. Моля споделете опит за помпените системи!

# 5
  • Мнения: 560
Имам познати, които си бяха сложили в къщата на село някакви чешки, но не бяха доволни. Според тях не била добре оразмерена за денивелацията и дължината и оставала остатъчна вода в тръбите. Та най-добре ще ви посъветва някой специалист в зависимост от ъгъла на денивелация.

# 6
  • Мнения: 17
Имам познати, които си бяха сложили в къщата на село някакви чешки, но не бяха доволни. Според тях не била добре оразмерена за денивелацията и дължината и оставала остатъчна вода в тръбите. Та най-добре ще ви посъветва някой специалист в зависимост от ъгъла на денивелация.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт