Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Плутон в пети дом в началната карта- как може да се тълкува.

• 2 173
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
Благодаря на всички за отговорите.

Успокоих се.

Повече такива експерименти няма да си правя. Само тревоги човек може да си докара. А най-тъпото е, че тя видя че съм притеснена. И вместо да каже - бе всичко ще е наред- давайки си сметка, че явно не ги разбира нещата, ми напълни главата със страхотии. Разказа ми и доста страховита история за жена с такава карта.
И за финал ми каза, че майка ми ще има здравословни проблеми в следващите месеци само гледайки моята карта.

Благодаря още веднъж.

# 16
Коя е астроложката?? Няма ли да кажеш! Важно е, за да не попадне и друг при нея!!!!

# 17
  • София
И аз това питам. Коя е ?

# 18
Съжалявам, че сте попаднала на такъв "професионалист".
Неетичен е начинът, по който си води консултациите.

За профи астролог вече се провъзгласява всеки втори, няма никаква бариера за навлизане. В момента Фейсбук направо гърми от такива, и трудно човек може да ги различи и да прецени дали наистина са добри професионалисти. Обикновено списват интересно, атрактивно, нижат се едни сладникави, възвишени и привидно духовни слова.... и шараните налапват въдицата! Част от таргет маркетинга.

# 19
  • София
Не е коректно да казвам коя е , освен ако преди това не съм говорила лично с нея и не съм и казала, че съм проверила и че пълни глупости ми е наговорила.
Факт е, че обикновено се обръщаме към астрологията, когато имаме проблем. Или поне повечето хора правят така.
Аз съм от " шараните". Simple Smile Подхождам често доверчиво и наивно, да не кажа направо глупаво, но съм си такава и генерално. Всеки съди другите според собствената си система от ценности. Никога не бих печелила от доверието на другите, особено ако съм напълно наясно, че не мога да го оправдая.
 И въпреки че съм се парила вече много пъти. Не съм научила урока още явно.
Сигурно ми е записано някъде в наталната карта. Simple Smile
Да е жива и здрава жената. А се бях засилила да правя регресия при нея. Sad
Явно ретро Меркурия не винаги обърква нещата. Понякога ги и нарежда.

Благодаря на всички още веднъж, че се включихте. 💓

# 20
  • София
Напротив, като кажеш името ще сигнализираш най -малкото следващия клиент да е по-предпазлив. Самият факт, че подложи на съмнение прогнозата, и то във обществен форум също не е коректно по твоята логика. Клиентите имат право да споделят мнения за всеки продукт или услуга.

# 21
Основният проблем с астрологията у нас, както и на Запад, е дилетантският подход и опростяването.
В съвременната астрология, която обикновено е с психологически уклон, няма кой знае каква бариера за навлизане. Даже бих казала никаква. Всеки със средно ниво на обща култура може да се обяви за профи астролог.

Общи условия

Активация на акаунт