Абе тези капки Сап Симплекс....

  • 10 792
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 178
Мили, мами! Да не ви плаша, ама при нас баткото имаше колики до 7 - 8 месец #Shocked !!!!!!  Сега и малката - вече на 5 месеца - също продължава да ги има.
Дано при вас не е така - искрено ви го желая Grinning  Grinning  Grinning !

# 31
  • Мнения: 1 753
Цитат на: Sunny bunny
Мили, мами! Да не ви плаша, ама при нас баткото имаше колики до 7 - 8 месец #Shocked !!!!!!  Сега и малката - вече на 5 месеца - също продължава да ги има.
Дано при вас не е така - искрено ви го желая Grinning  Grinning  Grinning !


Лелеееее. Как издържа бе човек?  #Shocked

# 32
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Sunny bunny
Мили, мами! Да не ви плаша, ама при нас баткото имаше колики до 7 - 8 месец #Shocked !!!!!!  Сега и малката - вече на 5 месеца - също продължава да ги има.
Дано при вас не е така - искрено ви го желая Grinning  Grinning  Grinning !

Мен малко ме поуплаши честно казано .. Simple Smile
Направо не ми се мисли.. Как си издържала наистина се чудя и аз.. то не че си имала някяква алтернатива де...

# 33
  • Мнения: 390
Sesana, моето дребосъче беше изпаднала в ужас когато за пръв път и дадах Бейбинос. Разпищя се, повръща и отказа да яде. Сега в лъжичката с капки и слагам чайче или мляко и така си приемат по-добре. Нали знаеш, че не можеш да ги даваш като Саб преди всяко ядене (не повече от 3 пъти на ден? Една друга мама беше споменала, че ги редува и аз също започнах така да правя (всичките ми познати са на мнение, че само Бейби нос помага срущу колики и ......... абе май наистина е така)

# 34
  • Мнения: 139
от маика ми знам,4е срещу запек е добре да отрежеш от сапун по-дебела лента и да заостриш вьрха.по добре е от термометьра.4етох и за сироп4е от сини сливи в книгата на ,,доктор Спок,,подсладено с малко захар,при моята племенница имаше ефект.незнам за теб маи е рано още за сок. Wink

# 35
  • Мнения: 89
Абе за тези капки Бейби нос да ви питам- вчрно ли че съдържат алкохол. Пратих мъжо да ги купи, той има познат фармацефт, та той му казал така. Даже и не ги внасяли вече.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 845
Прощавайте, но не мога в момента да изчета всички отговори.
Нао мен лично тези капки ми се струват, че действат по- скоро разхлабващо в първия момент-мое лично мнение.

Исакх най-вече да успокоя майките, които се измъчват с оригването.И ние много се тормозехме в началото-по 10-20минути не ще да изкарва проклетия въздух.А после колики.А сега в края на първия и началото на втория месец, запачва да се оригва без проблеми-веднъж в средата на храненето и после в края. Така че само проявете още малко търпение, и вълшебното грух ще е факт.

# 37
  • Мнения: 639
За запека помага много гранулирания чай Блевит, той е с екстракт от копър и лайка. А за коликите капките наистина улесняват изпръцкването на бебовците, не се натрупват в организма - както ги пие, така ги изхвърля. Разликата между Саб симплекс и Еспумизан Л е в концентрацията- Саб се дава на всяко хранене по 15 капки, а Еспумизан-а по 20 капки но само 4 пъти дневно. И още за запека - при дохранваните деца е нормално в началото да има запек, с нарастването на бебето нещата се регулират. Може да се чака най-много 48 часа без да е свършило голямата работа и то само ако коремчето не е твърдо и напрегнато. И по добре да му се даде малко сироп Дуфалак, отколкото със термометър или сапун- това със сапуна е адски гадно - той дразни лигавицата като химичен агент Shocked - а термометъра - механично... горките бебунчовци Cry с тия малки дупенца как се налага да ги тормозим Embarassed  Confused
Ако някой ми беше казал някога, че ще се радвам на бебешкото ако толкова , че и даже се обаждам на мъжа ми да му се похваля Embarassed нямаше да му повярвам...
Я да ви питам - вие целувате ли си бебетата? Аз мога да не спирам цял ден - беба Петя е само на 1 месец и 2 дни и не искам да спирам с целувките- навсякъде !!  Kiss

Общи условия

Активация на акаунт