Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 129 036
  • 3 052
  •   1
Отговори
# 2 640
  • София
  • Мнения: 11 699
Марчева, рецептата ти за соленките е номер 1! Ако кажеш, че може и растителна мазнина, вместо масло, направо се влюбвам! 😃
Скрит текст:
Що така бре, жена недолюбваш масълцето, то си е хубава работа, няма значение де, какво питам и аз, това си е твой проблем. Не съм ги правила с олио/зехтин, мисля, че няма да ти се получат, но защо да не пробваш и после може да споделяш, но аз няма да ги направя с олио/зехтин. А защо не биха се получили, защото от масълцето стават много пръхкави, а другата мазнина ще ги стегне и ще си приличат на едно обикновено тесто.

# 2 641
  • Мнения: 19
Да кажа само, че единствено с Лидлските италиански продукти направих фантастична лазаня.
Здравейте,понеже утре ми предстои да направя,бихте ли споделили какви продукти използвахте? Благодаря!

# 2 642
  • Мнения: 10 210
Марчева, принудително и за кратко (надявам се) не мога такива количества масло. Мога да смеся....но дали ще стане. Масло обожавам - от дете по цяло пакетче (125 гр) без нищо изяждам.

# 2 643
  • Мнения: 15 356
Сокът от купона на Морена у нас се тачи много.Като е намален взимаме по четири поне.

# 2 644
  • Мнения: 4 144
Днес видях някакъв лавандулов мед. Бива ли го? Аха -аха да го взема и накрая го върнах.

Някоя добра душа може ли пак да пусне снимка на зехтина от купоните,
Че не го откривам назад.

# 2 645
  • Мнения: 22 867
Аз преполових бурканчето с лавандулов мед, ама лавандулката ми е слабост, та на мен ми харесва медът.

# 2 646
  • Мнения: 10 210
Ей, мушмороци, 😜 защо не казвате, че вече има замразени вишни! 😍 Сбъднаха ми мечтите. Тотално отсвирих и сладкото от вишни, и вишни Амарена.

# 2 647
  • Мнения: 35 109
Да, с жълт или зелен етикет са Wink

# 2 648
  • Мнения: 27 475
Цена/грамаж? В Т-маркет са по 3,99 лв за (мисля) около 400 гр.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 23:37 от dolce miele

# 2 649
  • Мнения: 47 973
За мързеливите като мен, десерт с Лидл продукти. Бисквити, овесени ядки, изварата в кофа и роте гюрце
Ми вкусно си е

# 2 650
  • Мнения: 10 210
450 гр. 2,99 лв.

# 2 651
  • София
  • Мнения: 11 699
Ей, мушмороци, 😜 защо не казвате, че вече има замразени вишни! 😍 Сбъднаха ми мечтите. Тотално отсвирих и сладкото от вишни, и вишни Амарена.
Вишни съм си замразила, но да ти питам тези череши Амарена как ги ядеш.... те са само за декорация, не че не може , ама са прекалено сладки, нищо де, те си ги харесваш, а аз ги пазя....хм..

# 2 652
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 013
Тези Амарена ли?



На палачинки се ядат у нас като сладко, или в чашка с кисело мляко, или в лъжица и право в устата Smiley Бурканчетата си ги ползвам за подправки, много ме кефят. За декорация не ги виждам с този сос, за такова има сухи захаросани Thinking

# 2 653
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Соул, благодаря за инфото за замразените вишни. Хубаво е да ги има. Аз си замразявам всяка пролет за любимия ни сладкиш, ама мога да не ги цедя толкова, ако знам, че има от къде да си набявя.

Тези Амарена ли?
...За декорация не ги виждам с този сос,  
Тези, тези... идеално ги виждам аз. Simple Smile
Например:

Скрит текст:

# 2 654
  • Мнения: 47 973
Ммм Морена от моя отбор
Ами вкусно си е с тези плодчета
Ще пробвам показаните, ако ги има. Аз такива неща също мога да хапкам с лъжицата.....

Общи условия

Активация на акаунт