Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 129 029
  • 3 052
  •   1
Отговори
# 2 595
  • Мнения: 47 969
Ми в тия глупави приложения да включват такава информация пък...и линк към темата ...примерно....и да назначат 13 за официален бг мама представител...Simple Smile И Морена....абе много идеи имам

# 2 596
  • Мнения: 363
Може да сте го обсъждали, но съм пропуснала. Пробвали ли сте био шоколадовото тофу?

# 2 597
  • Мнения: 176
Скрит текст:
Диничка, да,
Скрит текст:
Говоря за външните механизми на перките( не съм сигурна , как се наричат). Изяждат се и остава един черен прах в пекарната.

а съответната част, в която "щракват", и е на основата, с времето се "изяжда", и изглежда така:
. Мисля, че черният прах е изяденото.
Черното на дъното не е от тези части, а от втулката, която се намира в механизма на дъното на пекарната. Миналата година сменихме целия механизъм за 20 лв и 1 час разглобяване и сглобяване. На моята падна ремъка 1 месец след изтичане на гаранцията. ММ я отвори и видя, че и втулките са изядени и механизмът хлопа и ми разбива казанчетата. Питах в сервиза за тази част, нямат, не предлагат. Купих нова пекарна Горение, само такава намерих. И, о чудо, казанчето пасва. Поръчах механизъм от Горение от нета и машинката работи перфектно. Сега имам 2 машини. Новата също пуска черни стружки.
Здравей, правилно ли те разбирам, че този проблем се покрива от гаранцията и трябва да я занеса за поправка.  Мислех, че понеже щетите са на кошницата ще ми кажат, че тя е консуматив.
Скрит текст:
За мен също това е трета пекарна, но досега такова ''изяждане'' в предните не се е случвало. На Горението се скапа електрониката един ден след изтичане на гаранцията, а за Мидеата се постараха от енергото( натръшкаха уредите на доста съседи).
Сдобих се с градински сечива, 2 патици, масло, луканка и салата Италинана на 30% отстъпка. Исках от тази в брошурата Триколоре, но нямаше. Ааа и розови доматки 🙂

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 12:13 от Диничка

# 2 598
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 744
Горението ходи на поправка по гаранция през месец декември миналата година. Не казаха точно какво са ремонтирали, но въртеше само едната перка и при побутване, тръгваше и другата. Като я хванеш с ръка, спираше. Та, още тогава си имаше тези стружки. Самите втулки са произведени така - да изяжда тях. Иначе, това вдлъбнатото го имах и на старата, и на новата пекарна. Нормално е, не се покрива от гаранцията. Ако се разбие долу механизма на самата машина, ще ти го покрие гаранцията. Но за казанчето - купуваш си ново, като започне да ти се разпада. При мен пада някоя от осите и направо взимам ново. Но аз мия след всяка употреба и бързо им виждам сметката. За 1 година дават фира при ежедневно ползване.

# 2 599
  • Мнения: 4 144
Моля за светване по въпроса -какво я правите тази патица като е с вътрешностите?
Иии следващия ми въпрос е дали дъските от тези комплекти са добри? Пързалят ли се, губят ли цвят и форма ?


Аз вчера купих ван.сладолед, просто, защото ям много сладолед. По спомени преди не ми беше харесал изобщо, ама хич, а снощи едва се спрях да не омета цялата кутия.

# 2 600
  • Мнения: 35 109
Тези ножове са много хубави! И дъската ми харесва. Имам купени много отдавна, точени 2 пъти.
Защо има жълт и зелен етикет, обозначаващи нови продукти?

# 2 601
  • Асеновград
  • Мнения: 3 054
Долче, това е моята рецепта която ползвам за соленки. Взета е от много стар комплект картички с чешки рецепти. Стават много вкусни. Ако нещо не се чете пиши да снимам пак. В комплекта има и други много добри рецепти.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 14:20 от Panayotu

# 2 602
  • Мнения: 672
blue. angel, благодаря, че написа за механизма на Горението - по заобиколен път бях стигнала до същия извод, но беше предположение. Ти го потвърди. Flowers Hibiscus
Намерих и клипче как се разглобява машината.
Докато беше в гаранция, я носих в сервиза точно заради халтавите оси, но не искаха да я ремонтират/сменят, и казаха да си купя ново казанче. Което много бързо замина, разбира се, защото проблемът е във втулките Rage

# 2 603
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 744
Nara,
Скрит текст:
Като я разглобите, ще видиш колко са изядени втулките. Ремъкът долу ги държи, но като се разкачи той и осите направо хлопат. Имахме идея да направим нови втулки при стругар, но като купихме Горението и казанчетата паснаха,  направо поръчах механизъм, защото на никой в Пловдив не му се занимаваше за 2 втулки. Ако знаех, че ще пасне механизмът, нямаше да купувам пекарна. И то точно по време на локдауна, април месец. Тогава всичко беше изкупено, освен някакъв Мюлер и въпросното Горение (което си е супер, ама е 260 излишни дадени лева).

# 2 604
  • shumen
  • Мнения: 18 001
И аз видях,че има канела при нас.
Такива соленки прави майка ми със свинска мас.

# 2 605
  • Мнения: 672
blue.angel, благодаря ти, мненията ти ми бяха много полезни! Flowers Hibiscus
да вземат да сложат един свестен букет, да си изрази човек отношението Angry
Слагам в скрит текст полезни линкове при такъв тип проблеми с хлебопекарната.
Скрит текст:
На мен също ми е поредната (лидълска), с едни и същи болести. Ползвам (почти) ежедневно, с миене, живот на казанчето - около година, при неразхалтени оси.
разглобяване: https://www.youtube.com/watch?v=napKw2BAGUg
механизъм: https://ditexm.com/chasti-hlebopekarni/zadvizhvane-za-hlebopekar … -gorenje-bm1200bk  Среща се и по-евтин из нета, но тук за София може да се вземе от място.
.

# 2 606
  • Мнения: 27 466
Панайоту, благодаря за рецептата! Blush
Зайче, може ли и твоята (когато имаш време)? Simple Smile
Май не съм виждала при подправките розмарин на лидълска марка... Thinking Харесвам много кърито им, подправката за пиле, риган, босилек (още имам запаси- купени когато забелязах, че кодът е задраскан с химикал).
И на мен ми е интересно защо има жълти и зелени етикети? Не съм ходила повече от седмица до Лидъл (това е голяма рядкост) и съм пропуснала Laughing

# 2 607
  • софия
  • Мнения: 25 432
Портобелото са чудни. Ще купя още веднъж.
Скрит текст:
Плънката е импровизация (чесън, червена и зелена чушка, шпеков салам, маслини, копър, пънчетата и пластините на гъбите, сухар. Марчева, благодаря за новото знание за пластините.).
Нищо не хвърлих, почти всички продукти са от Лидл - био масло, сметана 36%, пермезан, био масдаам.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 13:48 от zvаnchе

# 2 608
  • София
  • Мнения: 11 697
Кой пита за соленки.., не мога да се връща и да търся, ето  и моето предложение, НЕ са с мас, не ползвам мас по никой начин, не е мой продукт.
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2020/10/111.html
Скрит текст:

# 2 609
  • Мнения: 27 466
Марчева,
Скрит текст:
аз питах за соленки. Благодаря и на теб за рецептата! Халумито може ли да се замести (не купувам халуми по принцип)?
Редактирам- видях, че може и обикновено сиренце Grinning

Общи условия

Активация на акаунт