Януарски бебета - тема 3

  • 16 454
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 698
И Тони пие много АМ два пъти през нощта, веднъж преди лягане и понякога това яде и следобяд. Мисля, че ще пие АМ до 15 годишен...
Но не се качва от него. Той беше 9600кг преди 2 месеца, сега да е 10 кг.
Според мен е ген и аз и мъжът ми сме слаби към кльощави, няма как той да е едър.

Иначе яде всичко, като циганска торба е, но дори да е вечерял обща храна без поне 30мл мляко не заспива.
Категорично отказва кисело и прясно мляко (само в печива ги яде)

# 406
  • Мнения: 6 921
Прясно мляко още не съм давала😃,кисело с бисквити едвам яде явно не обича надробено тип попара ...а отделно си го яде -чисто 😃
Вчера я заведохме на хомеопат прегледа беше един час,въпросите бяха още от бремеността ми как е минала,заболявания на родителите ни с мъжа ми, чак до баба ми и дядо ми какви заболявания имат на колко г. са починали и каквото се сетите още 🙂наистина доста подробно.Според нея е много здраво дете и не е имала нужда от Аб но минало заминало...Погледна последните кръвни(от април на частен преглед в болница) ...Ами данните били за голям човек, не за дете ...и излязло нисък хемоглобин..добре че не взехме Малтофер .
Сега и изписа шуслерови соли 6 за детоксикация.
И 3 и 4 да си имаме ако се наложи за т.гърло настинка,подобни
Петък каза да й се обадим да видим дали ги пие. Още снощи й дадохме изпи ги разтворени във водичка без проблем.

# 407
  • Мнения: 4 660
Поканиха малката на ясла, беше малък шок за мен. При нас няма класирания, подаваш някаква молба и детето го викат  в един момент. Попълних документите, но отбелязаха че искам да почне януари 2022.

# 408
  • Мнения: 698
Ехаа, честито!
Няма да съм жива да видя как в София канят дете на ясла или градина.
То всъщност и в хубавите училища трудно се влиза.
Трябва дарение, връзки, бъбрек...

# 409
  • Мнения: 6 921
Браво,браво аз ще чакам последния срок за да тръгне присъствено -март
Все губим играчки,вчера кукла бебе в парка направо се изпари че се връщах да го търсим 😃днес две от четирите сензорни топки направо се чудя къде е ,в две стаи сме няма много варианти чак в коша за пране търсих 😃

# 410
  • Мнения: 955
На едната кошара в спалнята имам закачен органайзер от плат. Каквото не мога да намеря-там е. Даже бибероните си крият там.
Моите пък се научиха да си отварят вратата на кухнята (имаме една врата от към коридора и една от към трапезарията) и "безопасната зона" вече не е толкова безопасна. Вчера стана съмнително тихо, отивам да ги видя-няма ги😄 И двете ги намерих да бъркат в коша за боклук.

# 411
  • Мнения: 4 660
Ехаа, честито!
Няма да съм жива да видя как в София канят дете на ясла или градина.
То всъщност и в хубавите училища трудно се влиза.
Трябва дарение, връзки, бъбрек...
😂😂😂 разсмя ме

Аз пък все губя шо някой чорап вкъщи. Вече се съмнявам че ги събува и хвърля в боклука. Доскоро и залъгалките изчезваха безследно. Тъкмо купих дузина, тя пък взе се отказа от тях.

# 412
  • Мнения: 6 921
Биберони ме сме ползвали никога ...ако трябваше и тях да търся всеки ден ....😃😃😃
Аз се чудя какъв глад я гони всеки ден 😃

# 413
  • Мнения: 5 701
Мими, късметлийка си! Беболина избира много,хапва 2-3 лъжички и после бута!

# 414
  • Мнения: 911
и моите са така. Не мога да разбера, ядат всякакви боклуци от земята или от кофите за боклук, но не и храна която им се предлага. На площадката на която ги водя има една слива, еййййй спукват се да ядат джанки от земята. Хрис си пъха в джоба и за вкъщи. Изяждат джанката, костилката я плюят, странни човечета. Пясъка от кофичката се изсипва понякога в устата....луда ставам....

# 415
  • Мнения: 6 921
Днес я водихме на хирург за пъпната херния.Да има потвърди се, засега е с лепенки,дано й се размине операция ще я следим...Жената на регистратура малко ме обнадежди,сина й бил с такава херния и с три лепенки се оправил 😇

# 416
  • Мнения: 955
Мими, моята едната от родилното беше с херния. След първата лепенка нещата станаха по-зле. Ще ти кача снимка да видиш. След втората обаче всичко се оправи. Може би около месец я носи. Но тя тогава беше на няколко месеца. Сега на последната консултация педито каза, че малко кожичка повече име останала по пъпчето, но до третата година се наблюдава и ако има проблем след това се оперира.

# 417
  • Мнения: 6 921
Мерси и аз някъде там бяха чела до 2-3 г може да мине....
Като сменям лепенката ще кача снимка на пъпа и аз  ...(имам само както е залепено с лепенката)
А дали се зачервява и с какво се маже ...четох из форума че се раздразвала кожичката

Последна редакция: ср, 26 май 2021, 12:29 от Mimi9999

# 418
  • Мнения: 955
Махнах я след баня, като мажех където мога с бебешко олио. Зачервяваше се само в момента на махане, до 10 минути нямаше и следа. По-скоро трябва да наблюдаваш да не почне да се отелпя и да влиза вода в пъпчето. Че в тая жега, ако се задържи и влага става идеална среда за развитие на някоя бактерия или инфекция.

# 419
  • Мнения: 278
при нас пък все изчезват бибите... от няколко месеца търся една конкретна и я няма никъде. При последното прибиране във Варна, пускам пералня и като вадя прането - вадя и въпросната биба. Човека си я е скрил там януари месец и тя си го чака .... 🤣
Ние се решихме и ще правим кръщене на 20.07 , само дето нещо ми е зор да го организирам по тела от 400 км 🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт