Януарски бебета - тема 3

  • 16 412
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 805
И аз искам да правим кръщене,мъжа ми се опъва само ...а ще сме само с бабите ...какво толкова 🙄

# 421
  • Мнения: 278
Аз пък ако има как искам да сме само ние и кръстниците , ама мъжа ми държи и бабите че чак и лелите 🤣

И аз искам да правим кръщене,мъжа ми се опъва само ...а ще сме само с бабите ...какво толкова 🙄

# 422
  • Мнения: 953
И ние ще правим кръщене в началото на август. Кръстниците ни са от Пловдив, кръщенето ще е в Лозенец, и много се зарадвах като разбрах, че ще са на море по същото време и то съвсем близо до нас. Доста ще ме улеснят 😄

# 423
  • Мнения: 698
Аз се бях настроила за кръщене през май и въпреки че ММ се дърпаше ще стане както искам 😁.
На 30.05. в 12.00 ще го кръстим. Ние с кръстниците и бабите. При любимия ми поп в любимата ми църква 🙂

Пералнята и кофата за боклук са любимите скривалища на Тони. (вчера в кофата си намерих телефона)

# 424
  • Мнения: 6 805
Вашите деца хранят ли се сами 🙄🙄🙄
Днес й купих бикини от Пепко скоро ще я пробвам 😃едвам намерих за 2-3г са 😳

# 425
  • Мнения: 909
хахаха и аз така направих. Взех и преходни гащи и чакам дъждовни дни. Ще дам и килима на пране и повече няма да го сложа.  Ще видим какво ще стане.

# 426
  • Мнения: 4 660
В Джъмбо има гащички за едногодишни и не са скъпи. Аз не и давам зор да яде сама храня я. Иначе може с лъжичка ако е на кеф.

# 427
  • Мнения: 6 805
Верно за Джъмбо не се сетих,мерси
Гледах едно момченце два месеца по-голямо от наща гребе,яде кремче ...
Моника иначе си държи сама само млякото и си го пие,там палачинки и подобни също сама и к.мляко няколко пъти с малко помощ 😃Като цяло нищо 😃

# 428
  • Мнения: 953
Честно казано съм зарязала и яденето с лъжица, и гърнето. Давам им да бъркат с лъжиците в купата, но единствено успяват да изтрелят храната нанякъде. Моите приятелки казват, че в яслата на всичко са ги научили и някак си "лежа на тази кълка".
Аз друг въпрос имам. Следобед излизате ли и кога? Тепърва започват жегите, тук лятото преди 19:00 - 19:30 не е за излизане. А тогава вечерят, къпем се и към 21:30 заспиват. Хич не ми се иска цял следобед да стоим в къщи, но не искам и да им сменям режима. А следобед ми е единствения вариант с баща им да ги сваляме от количката да ходят навън, че сама като съм сама няма никакъв шанс..

# 429
  • Мнения: 6 805
Спи от 12 до 14+  ..рядко до 3 яде си крема от кухнята и към 4 излизаме до 6 😃🌞после яде каша ..засега поне бива времето,но големите жеги идват..тогава сигурно ще излизаме в 18,заспива 21.30

# 430
  • Мнения: 4 660
Лятото излизаме на кратка разходка след вечерята в 19:00.Къпя ги в 21:00 лягат след 22:00. На нас по скоро ни липсва сутрешната разходка до кухнята ( вече не и взимам отказва да яде). Излизаме след 9:30 за около час обикаляме същия маршрут.

# 431
  • Мнения: 6 805
Аз се бях настроила за кръщене през май и въпреки че ММ се дърпаше ще стане както искам 😁.
На 30.05. в 12.00 ще го кръстим. Ние с кръстниците и бабите. При любимия ми поп в любимата ми църква 🙂

Пералнята и кофата за боклук са любимите скривалища на Тони. (вчера в кофата си намерих телефона)
Вики как мина кръщенето ☀️☀️☀️Плака ли малкия?
Какво носихте в църквата като цяло ?

# 432
  • Мнения: 698
Мими, ще ти прикача снимка на списъка, който ми даде попа като запазихме ден и час.
Само неща от списъка носих + златно кръстче.

Много рева, ама много, спря чак когато излезнахме на двора на църквата.

# 433
  • Мнения: 6 805


Честит празник на всички малки и пораснали деца 😃❤️❤️❤️
Бъдете здрави!
Аз този месец ще сменям л.л.на малката още не съм се обадила на новата,някой знае ли от къде се купува бланка за смяната ....

# 434

Общи условия

Активация на акаунт