Януарски бебета - тема 3

  • 16 423
  • 740
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 696
Хоуп и аз му взех от 1001 пантофки, но 23 номер.
Иначе ортопеда каза сандалите това лято да са точно такива с пета и пръст, подобни , като тези, които сте показали.
Иначе взех два чифта, едните на Биомеханикс , а другите на Адидас:

# 451
  • Мнения: X
Момичета, много благодаря за отзивите, сега ще знам какво да търся, ако реша да взимам сандали. Моят ходи с едни маратонки от Декатлон, паснаха му много добре на крачето. Но най-добре е само по чорапи или бос. За него това е раят. Постоянно гледа как да се събуе. Интересно ми е, че ходи вече доста - изминаваме по около 3-4 километра без проблем. Дано скоро да изоставя количката....

# 452
  • Мнения: 698
Относно ходенето боси ортопеда каза да ходи бос колкото иска!
Най - добре било бос, без значение от настилката и сезона, също така каза ако се събува да не го обувам. 🙂

# 453
  • Мнения: 6 815
Мони не се събува 👍
И ние излизаме следобед за бързо около блоковете,на близки площадки,пейки само като ходи -пеш...но се изморява дига ръцете и малко я нося 🙂,да свиква де (От май като беше болна и ме зарази направо нямах сили да сурна количката по стълби и така набързо на въздух пеш)

# 454
  • Мнения: 953
Пред нашия блок има футболно игрище и аз чак сега разбрах, че сутрин дават на малките деца да си играят вътре. Как не съм вдияла до сега. Голямо, чисто, с тревичка и най-важното-оградено с мрежи, няма къде да ми избягат. Вече като съм сама ще ги пускам там. Лошото е, че е на слънце, ама то и лятото ни е е едно лято..

# 455
  • София
  • Мнения: 696
Това си говорихме с приятелка, че са деца след годинка, футболно игрище с ограда е най-хубавото място за разходка.

# 456
  • Мнения: 4 660
И моето доста разстояние изминава пеш, но за сега количката и триколката остават защото живеем в град с много байърчета. Може би към 2.5-3 г каката почна да ходи пеш навсякъде. Даже онзи ден ММ вика продай излишната количка, да ама ще изчакам поне това лято да мине.

# 457
  • Мнения: 953
Ние пак сме с температура, направо ми писна вече. Всеки месец е със зачервено гърло и температура. Преди 1 седмица бяхме на контролен преглед при УНГ заради течащите носове и гърлото и беше леко зачервено. Тогава ми каза да спирам лекарствата за да се възстанови сама физиологично, каквото и да значи.. Да, ама днес пак 38,5. Чудя се вече дали няма някоя бактерия в гърлото, която не минава без антибиотик. Дали взимат гърлен секрет в лабораториите?

# 458
  • Мнения: 6 815
Много гадно ....бързо оздравяване ....Мони беше на Аб Май.....
Сега като видя течащ нос,сополи,кърпички или кашлящо дете бягам ...баща й ми се смее ...много смешно няма що 😳 аз съм цял ден с болното дете после,и постоянно по лекари и лекарства.

От няколко дни обува нашите чехли,обувки маратонки😄голям майтап

# 459
  • Мнения: 4 660
Сега колкото и да бягаш все някога тия сополи те настигват. Особено в яслата неизбежно е. По добре от сега да тренира имунната система ,че по натам по леко да ми минават вирусите. Повечето от две седмици беше със сополи кашлица давах това онова мина от само себе си.

# 460
  • Мнения: 13
Норе, в София ли живеете? Една мама в парка ми каза, че има в магазин 101 пантофки. Ние сме с КиК, но ми харесаха сандалите на нейното момче и попитах от къде ги е купила.

Ray, доволна ли си от абАдидас? Видях и други деца със същите, като цена са като всички останали детски, та се замислям дали да не купя.




Мами какво давате при сополи? От 2 дни сме със много сополи, вчера имаше 37.5 температура. Педи каза осзилококцинум, витамин Ц и капки за нос Виброцил.
Чудя се дали да не взема нещо за имунитет...
Толкова ми е гадно, че не може да диша и се събужда цяла вечер, за първи път се разболява. Но казват, че сега има вирус при децата, който минава за 3 дни.

Последна редакция: пн, 14 юни 2021, 10:23 от RFM11

# 461
  • Мнения: 6 815
Все още имам Дефендил та от него давам по 2 мл ....за имунитет...
Сополите бяха ужас и при нас .. едни черни капки ни изписаха преди  ..правят се от две части като разтвор  е и с пиперка в носа...много цапат, но се пере,точното име незнам,ако някой се сеща да каже 🙄 🙂😇
Едното беше като прахче другото прилича на физ.разтвор...🙄

# 462
  • Мнения: 4 660
Пръскам стеримар слагам Гентазон капки и Виброцил давам витамин С и Канпол сироп половин доза ако няма температура за да облекчи дишането.
Последният сопол влачи повече от две седмици независимо какво давах или слагах. Накрая минс от само себе си.

# 463
  • София
  • Мнения: 696
RFM мисля че сандалите са му много удобни.
За подсилване на имунитета може да дадеш и коластра, има на различни брандове.

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 00:23 от Ray Of Light

# 464
  • Мнения: 953
От Пловдив съм, но чакам зареждане другата седмица в 1001 пантофки, преди 2 дни говорих с тях по телефона.
Тъкмо ни минаха сополите, за тях давах капки правени в аптеката, но не черните. Тонимер пръсках, витамин Ц, Шуслерови соли 3 и 8. Ама все ми се струва, че и без всички лекарства пак за толкова време щяха да минат.
Та сега след с нощната сага с температурата, днес според педито и УНГ сме с херп ангина. Не се лекувала с АБ, ще пием пак Изорекс, Голанил спрей и някакви хомеопатични Ангин Хил. УНГ взе секрети от гърлото и носа. Изписа и Марсианци имун-нещо си,ама според фармацевта нямало смисъл и от Изорекс и от Марсианци.. Та сега още се чудя да го отварям ли.. Или да го давам на другата, да не вземе и тя да го прехване...

Общи условия

Активация на акаунт