АЛЕВ АЛЕВ *Alev Alev*- тема 1

  • 5 497
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 864


АЛЕВ АЛЕВ
  е драматичен телевизионен сериал на  Ay Yapım,
режисиран от Ahmet Katıksız,
по сценарий на Burcu Görgün Toptaş,
въз основа на френския телевизионен сериал Le Bazar de la Charité.
Излъчва се всеки четвъртък по Show TV.
Участници и герои

Demet Evgar - Cemre Kayabeyli



Dilan Çiçek Deniz- Rüya Yıldırımlar



Hazar Ergüçlü - Çiçek Görgülü



Cihangir Ceyhan- Ömer Ataycı



Berkay Ateş - Ozan Akınsel



Cem Bender- Çelebi Kayabeyli



Berker Güven- İskender Kayabeyli   



Tayfun Eraslan- Kenan Yıldırımlar



Zuhal Olcay- Tomris Üstünoğlu




 

Последна редакция: вт, 02 фев 2021, 19:41 от pepel_ot_rozi

# 1
  • Мнения: 4 369
Пепелче, благодаря за темата!!!
Надявам се, че има форумки, на които им допада и ще можем да коментираме и споделяме мисли!!!

# 2
  • Мнения: 5 436
Благодаря за темата! Чакам следващия епизод и да коментираме!

# 3
  • Мнения: 7 864
Аз довечера ще довърша последния епизод и ще пиша непременно.
Обикновено след полунощ съм активна в темите. 😀

# 4
  • Мнения: 4 369
Аз пък искам да направя едно предположение, по-скоро да попитам вие какво мислите по въпроса.
Вероятно ли е Искендер да е истински баща на Атлас? Той много е обичал Шимал, първи е взел детето , когато се е родило и сега трепери над него.
И втори мой въпрос - Само на мен ли ми се струва, че може Искендер да се влюби в Чичек?

# 5
  • Мнения: 8 880
Записвам се! Въпреки,че грам не обичам един човек в този каст се хванах да гледам то взе,че ми хареса и така се озовах да гледам.Страхотно върви за сега всичко ми е по мярка обичам писалката на Бурджу и се надявам да напише добри неща....

# 6
  • Мнения: 7 864
Мери, аз мисля, че са били просто големи дружки Шимал и Искендер и може би й е бил нещо като подкрепа срещу оня ненормалник, мъжа й.
Отвратителен е (съпругът) , браво на актьора. 😀
Не мисля, че той ще се влюби в слугиня, не е толкова широкоскроен. 😀

Розичке, кой е този дето не го долюбваш, стана ми любопитно, щото и аз имам един такъв човек. 😀

# 7
  • Мнения: 4 369
Челеби не ви ли прилича на лешояд. Тънка и дълга гола шия, леко сбръчкана и отгоре една глава  изведена напред. Не мога да правя колажи, за да покажа сравнението нагледно Wink
Мисля, че добре са подбрали актьорите.

И друг въпрос - може ли Челеби да е по-големия брат на Озан?

# 8
  • Мнения: 7 864
Аз така и не разбрах какво е станало с брата на Озан.

А Челеби явно е изхвърленият на боклука, но ми е интересно как е попаднал в това семейство .
А веднъж нещо си говореха с Искендер и като че Челеби намекна , че оня е истинският наследник на фамилията.
Докато търсех снимка на Джем Бендер/Челеби се сетих къде съм го гледала- беше англ. офцер в С Русия в сърцето.

А Беркер Г./ Искендер е бил гадже с дъщерята на Ипек Билгин,  която ми се струва доста по- големичка от него.
Не че е важно, просто се усъмних дали не му е била за трамплин в кариерата.
Скрит текст:

Дали да не потърся  френския сериал , че да се ориентираме...

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 23:18 от pepel_ot_rozi

# 9
  • Мнения: 4 369
Не са уточнили какво е станало с брата на Озан.
Челеби е захвърленото дете на боклука и май е осиновен. Искендер си е наследника на фамилията, а Челеби са го отгледали и изучили, за да пази наследника, т.е. Искендер.
Пепелче, не знам кой е френският оригинал.
И аз съм чела, че са били гаджета, но дали са още, не знам.
Беркер го харесвам още от Жестокият Истанбул.

# 10
  • Мнения: 7 864
Не са заедно вече Беркер и Чаа.
А Беркер играе с Четин Текиндор и Ебру Шахин в един мн хубав филм, нов.
Беше аутист и пак направи страхотен образ, но не се сещам за заглавието.
А френският филм е Le Bazar de la Charité или поне така пише в уикито, а аз мислех, че си е турски.

# 11
  • Мнения: 4 369
Когато имам време ще го погледна този френския. Но след гледането на оригинала на НЕВЕРНИЯ установих, сега не ми е интересен турския.
Все ми се иска Искендер по някакъв начин да мине към положителните герои. Не знам защо имам такова усещане, може би заради актьора 😊

# 12
  • Мнения: 8 880
Пепелче, за Беркер става дума ако ще и за талант на годината са го пишат просто не сме една кръвна

# 13
  • Мнения: 1 832
Благодаря за темата! Сериалът е супер. Гледам го с интерес!

# 14
  • Мнения: 4 369
На мен пък една от актрисите не ми е по вкуса, по-точно не мисля, че може да играе, но пък сериала ми е интересен и въпреки нея ще го продължа (докато е смислен, разбира се)

Общи условия

Активация на акаунт