Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тест за овулация - въпроси / тема 12 /

• 18 688
  • 594
  •   1
Отговори
# 585
Здравейте,

Извинете ме, ако въпросът ми не е за тук.
Може ли да ми препоръчате марка тестове за овулация, които мога да си купя на едро и на по-ниска цена, но същевременно да са надеждни? Също и откъде мога да поръчам?

Благодаря предварително!

# 586
Попринцип е добре по-рано да се започне, особено ако за първи път ще ги ползвате, за да се ориентирате. Ако почнете късно, има възможност да я изпуснете. Аз бих почнала на 10-11 ден и правите, докато стане положителен и още един-два дни след това, докато видите, че вече избледнява.

Ако имате възможност да поръчате от Амазон, аз използвах Femometer и бях доволна. 50 теста за овулация и 20 за бременност бяха в комплект на доста прилична цена, не помня точно колко обаче.

# 587
Здравейте момичета, това са тестовете ми от вчера и днес. Не мога да разбера дали този от вчера е положителен или нито един от тях. На 9-ти теста беше категорично отрицателен, а днес направих два на различни марки.

# 588
Няма положителен тест според мен.

# 589
13,14,15 ден, толкова бавно ли се движат при вас, не спазвам много да не пия вода 2ч, иначе ги правя след обяд и не пишкам 2-3ч

# 590
При тестовете за овулация чертичката не се насища като при тест за бременност. Може единия ден да е много бледа, а на следващия да е положителен. Нормално изглеждат тестовете ви.

# 591
Това означава ли, че ову предстои, или е минала, защото цикъла ми е 29 дни, днес е 15 а теста намалява наситеността си

# 592

Ето ви примерни тестове- чертичката не се насища все повече всеки ден, на единия едва се вижда, а на следващия е положителен.

Според мен предстои, но няма как да се знае със сигурност. На кой ден започнахте да ги правите? Продължавайте, докато не получите положителен.

# 593
Започнах от 13 ден, от 2 дни имам много обилна ЦС, днес е 15 ден, но нямах възможност днес да направя в 15ч и го направих сега вечерта в 20ч, възможно ли е да съм изтървала пика през деня, защото имам болка в яйчника от дни и много лигаво цс, точно както когато съм в овулация

# 594
Здравейте,

Извинете ме, ако въпросът ми не е за тук. Този месец започвам отново с тестовете за овулация. Купих лейди тест, защото само такива имаше и на кутийката пише да се правят с първа сутрешна урина. Та въпросът ми е сутрин или следобед да ги правя? Моля за съвет

Общи условия

Активация на акаунт