Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Индукционни котлони, тема N2

• 3 099
  • 153
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв индукционен плот използвате?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 13 май 2021, 14:49
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 150
  • Велики Преслав
Да ти кажа, не е много грешно. Моята фурна, беше занулена. Когато Енергото правили ремонт обърнали фаза и нула. Така фурната ми стана офазена, като я хванах, така ме тресна, че чак питах хората около мене дали съм жив.

# 151
ToniShu, аз последния път пепелта я изсмуках с четката за прах на прахосмукачката. Фурната трябва да е изстинала напълно. Експерименти си правя...

# 152
Здравейте! Правим кухня и взехме индукционен плот Samsung. На няколко различни места бях попаднала на тезата, че индукцията е много вредна при бременност и бременна жена не трябва да готви на индукционен плот. Въпросът ми е това вярно ли е?

# 153
  • София
Производителят е длъжен да опише всякакви противопоказания за продукта в упътването. За моя Бош пишеше, че хора с конкретен вид пейсмейкъри не трябва да го ползват (явно несъвместима технология), за бременни няма нищо. По принцип, ако не си завряна в манджата, доколкото знам, няма риск.

Общи условия

Активация на акаунт