Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Измама в Инстаграм

• 1 766
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте,дъщеря ми си поръча тези слаймове 4 бр бяха поръчани за 25лв,а вижте какво получихме.
Жената е от Раковски

# 1
то като всичките тези страници в Инстаграм са измамни, не купувайте нищо без преглед или тест.

# 2
то като всичките тези страници в Инстаграм са измамни, не купувайте нищо без преглед или тест.

Така е,но съпруга ми взе пратката без преглед.

# 3

Така е,но съпруга ми взе пратката без преглед.

Съветвам ви да не взимате пратки без преглед, не се плаща нищо по връщането.

# 4
    Ужас, много нагло!
    Сигнализирайте някъде! Имате данните на подателя.

# 5
    Ужас, много нагло!
    Сигнализирайте някъде! Имате данните на подателя.
    Нагло е че продължава да качва нови снимки.Къде мога да подам сигнал?

# 6
    Подай сигнал в съответната районна прокуратура по местоживеене на лицето - продавач.

Сумата, с която сте ощетени е незначителна, но  кой знае от кога развива тази дейност и ще продължава.

# 7
    Икономическа полиция и НАП. Развива търговия без регистрация като търговско лице, най-вероятно.

# 8
    Аз наистина не разбирам защо не купувате от места, които гарантират защита на потребителя и плащането. От фейса, инстаграм или някакви измислени сайт-чета и чорап с дупка няма да си купя.
    Може да се оплачете, но не съм оптимистка по отношение на резултата - ще затворят един профил, ще отворят друг, а дали ще си получите парите...

# 9
    • София
    Докладвайте я всеки ден. Ще й блокират профила и няма да може дори да си направи нов.

# 10
    • Mediterraneo
    Аз винаги се изумявам на пазаруващи от ФБ и Инстаграм страници. Не съм и никога няма да пазарувам от такова място, ако ще да останат последните, които продават онлайн. За мен е ниска интернет култура това, съжалявам.
    Не мисля, че нещо може да се направи с жалби и сигнали, ама изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт