София, жк Младост - тема 33

  • 55 022
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 108
Извинявам се, че пускам два последователни поста.

Ако не сте взимали скоро хляб от фурната на Хит-а, горещо препоръчвам. Откакто стана HIT-Max, вече не работят с готовите земели и хлебчета, а месят хляба на място и е ужасно вкусен. Говоря за фурната вътре в магазина, до щанда за месо.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 129
Може ли препоръка за козметик в Младост 4? Нищо кой знае какво не правя като процедури и не ми се ходи по-далеч, но и не смея да експериментирам с непроверено студио.

Благодаря!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 988
Може ли препоръка за козметик в Младост 4? Нищо кой знае какво не правя като процедури и не ми се ходи по-далеч, но и не смея да експериментирам с непроверено студио.

Благодаря!
A Младост 2 устройва ли те?

# 63
  • София
  • Мнения: 3 129
Може ли препоръка за козметик в Младост 4? Нищо кой знае какво не правя като процедури и не ми се ходи по-далеч, но и не смея да експериментирам с непроверено студио.

Благодаря!
A Младост 2 устройва ли те?
Събирам препоръки, да.
Ако няма до мен, и Младост 2 е опция.

# 64
  • Мнения: 35 892
аз търся препоръка за мамолог в младост или наоколо - за профилактичен преглед /ехограф/
не е задължително да работи по зк, но е много желателно да има по-нова апаратура, т. е. 25 п-ка отпада - освен ако там не са я сменили последните 2-3 години

# 65
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 192
аз търся препоръка за мамолог в младост или наоколо - за профилактичен преглед /ехограф/
не е задължително да работи по зк, но е много желателно да има по-нова апаратура, т. е. 25 п-ка отпада - освен ако там не са я сменили последните 2-3 години

Декември ходих на профилактичен в Блокс Медикал в Бизнес парка. Доволна съм от мамолога, който беше но не съм сигурна в името.

# 66
  • Мнения: 22
аз търся препоръка за мамолог в младост или наоколо - за профилактичен преглед /ехограф/
не е задължително да работи по зк, но е много желателно да има по-нова апаратура, т. е. 25 п-ка отпада - освен ако там не са я сменили последните 2-3 години
Аз ходя в Сити клиник, д-р Йорданов.

# 67
  • София
  • Мнения: 30 085
Може ли препоръка за козметик в Младост 4? Нищо кой знае какво не правя като процедури и не ми се ходи по-далеч, но и не смея да експериментирам с непроверено студио.

Благодаря!

Beauty Garden - Nail & Hair studio (Младост3). Изпробвах козметичката преди 2 седм., доволна съм. С чувствителна кожа съм и се притеснявам къде ще попадна т.е. гледам да ходя все на препоръчани места.

# 68
  • Мнения: 2 867
Има ли стъклар в района на Младост 3 и 4?

# 69
  • София
  • Мнения: 5 352
Момичета, трябва ми експертно мнение.
Имаме ли някой, който работи в социалните и може да ми удари едно рамо? Моля да ми драсне на лични. Имам проблем и не знам как да го разреша, а и не знам къде да прочета.

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Някой може ли да ориентира къде по-конкретно в УМБАЛ "Света Анна" е мястото за поставяне на ваксини. Записах се в тази платформа, която работи от 2 часа, но освен адрес няма конкретика. По-интересно е, че може да избереш и ДКЦ "Света Анна"

# 71
  • Мнения: 35 892
ковид отделението им до колкото знам е в сградата на предишното унг отделение - вероятно някъде там

# 72
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
По ТВ чух за някакъв "триажен" център или подобно. Аз ще звънна преди това, но както повечето неща е супер тъпо да е толкова неясно, само адрес който включва всички сгради. Иначе веднага на СМС получих код. Поне си мисля, че няма как да е през спешното, а вероятно през централния вход или някъде странично. Напр. старият вход на спешното в задната част. Само предположения.

# 73
  • София
  • Мнения: 11 702
Аз се ваксинирах там. Не знам как най-лесно да ти обясня че не познавам добре болницата, заставаш с лице към окръжна и тръгваш в ляво, минаваш площадката за хеликоптерите. Отсрани са едни бараки, средната е за Ваксините мисля че беше жълта.

# 74
  • Мнения: 2 687
в кабинета на д-р расули самоя тя ли е лекарят? защото харесах мястото (нали е до пазара на младост 1), но тя няма скоро часове и ако има и други там, особено ако са по здравна каса?

Общи условия

Активация на акаунт