🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 1

  • 34 797
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това е профил в инстаграм, не е блог. Всички са по калъп. На профилната снимка изглежда по-възрастна.


Някой обидил Роу. Познайте кой я защитава! Блогър. Да я очакваме в следващия, ако не и в този, сезон! 😂😂😂

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 18:25 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 181
  • Мнения: 13 241
Роу си е благодат за негативни коментари, постоянно дава повод. Къде и да я погледнеш все има какво, то език ли, външен вид ли, поведение ......
Вече малко и на карикатурен образ го докарва.

# 182
  • Мнения: 2 394
Не е далеч от истината. Човек като се вземе много на сериозно, лесно се превръща в комедия. Все ми се върти как в едно предаване ( мисля че по 24 kitchen го излъчваха преди няколко години) шеф Силвена заедно с още един готвач обикаляха английски панаири и се състезаваха с местни домакини в приготвянето на разни  храни. Та доста често беше побеждавана от най обикновени любители на готвенето.

# 183
  • Мнения: 28 391
Силвена не я харесвам, кич ми е ! Липсва ми Виктор Ангелов.

# 184
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Силвена не я харесвам, кич ми е ! Липсва ми Виктор Ангелов.

Кич с ориенталски привкус + липса на такт и възпитание.







# 185
  • Мнения: 28 391
Абсолютно точно Смайли.

# 186
  • Мнения: 35 106
Хванах Михалчев и съпруга днес като каза, че разбрал, че сутиени не се гладят Wink кой глади сутиени? Wink

# 187
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хванах Михалчев и съпруга днес като каза, че разбрал, че сутиени не се гладят Wink кой глади сутиени? Wink

Ами, не знае човекът. Убедил се е защо.

Пък и на машина шие, не само глади.

Култови снимки:





# 188
  • Мнения: 4 204
Знаете ли къде е заведението на Краси?

# 189
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Знаете ли къде е заведението на Краси?

ул. “Георги С. Раковски” 159, София

ФБ



За здравословно хранене ли не спира да говори Роу? А ето какво публикува от своя ресторант. Здравословно, нали?



Или на принципа: не ме гледай какво правя, а ме слушай какво говоря.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 18:44 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Чух големи похвали за храната на Краси, ако някой вече е пробвал - нека сподели Simple Smile

# 191
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чух големи похвали за храната на Краси, ако някой вече е пробвал - нека сподели Simple Smile

Чудесно! Много се радвам за него. Ако бях в България, щях да отида веднагически в заведението му.

Дано всичко му върви по вода!

# 192
  • Мнения: 13 241
Краси се е стационирал близо до ресторанта на Михалчев.

Такива пържени картофи като на Роу полуфабрикат не хапвам. А за бургера за вкус незнам, но бургерите, които предлагат тук по заведенията са доста по-пипнати на външен вид.

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 10:08 от zari65

# 193
  • София
  • Мнения: 4 429

 ДИРЕКТЕН ЛИНК



MasterChef - Епизод 2, Сезон 7 (24.02.2021)

# 194

Общи условия

Активация на акаунт