Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 59 756
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Deutschland
  • Мнения: 5 396
Аз съм за втория вид шампоан, щом косата ти е гъста, дълга и с твърд косъм. С балсам задължително 👌

# 721
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Слънчице, по съвети тук във форума, исках и аз да взема синия, но не го открих. Къде го продават?
Аз ще правя поръчка от Нотино на разни други неща и покрай тях ще купя и шампоана . Иначе съм го виждала на доста места - Лили , ДМ , Кауфланд , ако не се лъжа и в Елитис го има .

# 722
  • Мнения: 1 144
Аз от синия хич не бях доволна, но от другия вариант на Дав в белите бутилки с кокос съм очарована, както и балсама им.

# 723
  • Мнения: 4 395
Пак съм аз. Grinning Накарах коректорът да проработи, но му развалих гъбичката...

А сега една молба - препоръчайте ми течен руж. По принцип ползвам на Becca, но в момента нямам нито желанието, нито финансовата възможност да го подновя. Пък и с тия маски нещо не ми се купува скъп грим. В makeup видях, че Буржоа предлагат течен руж-сорбе, но не мога да преценя цветовете. Искам нещо нежно и естествено, по възможност и да се блендва лесно.

Аз ползвам цветните балсами на Нивеа с тази цел. Най-вече Диня и Череша, те са (ми) доста светли сами по себе си. Но и аз ще чакам за предложение за течен руж.


И аз успях най-после, преди няколко дни, да купя и пробвам капсулките с вит. С на Балеа. На мен една ми стига за лицето и шията. Попива добре. Усещането след нея е приятно, но бих го определила като силиконово. Т.е., когато слагам някои силиконови олиа по косата си, имам същото усещане на ръцете. Гледах, че в състава им има някакъв силикон на първите места. Но пак казвам, на мен ми е приятно така.

За шампоаните на Дав - имах/м синия, moisture нещо си.
Скрит текст:
Моята коса е тънка и не е гъста. За мен е лек шампоан, подходящ за ежедневен. Но не ме впечатли с нищо. На същата косица, шампоанът с колаген на Тресеме ми дава много повече блясък и изглаждане. Той е по-скоро протеинов.
протеинови - всички за обем и/или с надпис repair
хидратиращи - moisture нещо си

# 724
  • Мнения: 1 000


Здравейте,купих тези неща от Superdrug за 6 £,имаше намаление на Лореал с 70 %,на опаковката пише,че не тестват върху животни.Кожата ми се изсушава от измивния гел и се зачервява и реших да пробвам този крем,за 1 £ и нещо е без пари.Според вас този крем хубав ли е?Аз досега на Лореал съм ползвала само зелена алое water.
Хубав уикенд

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 15:16 от marga1977

# 725
  • Варна
  • Мнения: 89
Привет момичета,
Някой скоро да е срещал околоочния крем на Регал? Търся го поне около месец в Лили, ДМ, Елитис, но без успех! В момента ползвам на Дева с вит. Ц, но не виждам нищо особено досега.
Скрит текст:

# 726
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027

Общи условия

Активация на акаунт