Въпросче за праха???

  • 1 495
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Аз пера с Ариел и Ленор откак се е родила малката и от ранните месеци на батко й. Никога не съм имала оплаквания от обриви (за протокола - и двамата са много светли, с чувствителни кожи). Пробвах с Тео бебе, ама мирише лошо и не изпира, та накрая го изразходих да си пера с него кухненските кърпи Embarassed

# 16
  • Мнения: 479
Аз купих българския детски прах РОСА от едно магазинче за по4истващи препарати на Пиротска до пазара Константин Вели4ков в кутия, 500гр, а на самия пазар го видях в найлонова опаковка -700 гр. на същата цена /1,20лв/ Не съм го ползвала още - тепърва щте пера вси4ко купено за тоя, дето щъркела още не го е донесъл.

Всъщност исках да кажа, 4е освен в детски магазини детските прахове ги има и в кварталните магазин4ета за дом. потреби, по4истващи препарати и т.н. и не е нужно да се ходи да Дружба или Люлин за един прах...

ДА ВИ ПИТАМ: ПУСКАТЕ ЛИ НА ЦЕНТРОФУГА ЮРГАН4ЕТА/ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ ?

# 17
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: oxyjenia
ДА ВИ ПИТАМ: ПУСКАТЕ ЛИ НА ЦЕНТРОФУГА ЮРГАН4ЕТА/ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ ?

Всичко пускам на центрофуга

# 18
  • Мнения: 4 358
Цитат на: stpetrova
За мен Сано Максима си остава най добрия бебешки прах...изпира перфектно...икономичен е и мирише много хубаво ..и най вече е с дълготраен аромат... Grinning

За мен също.
Оги е с алергия, т.е. с много чувствителна кожа, а този прах му понася чудесно.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ние започнахме да перем детските дрешки дори барабар с нашите (някъде откъм 10 мес) - нищо й няма! Ама понеже мъж пи е началник на пералнята, мисля, че все пак ги пере с детски прах, нищо, че  и нашето бельо е там. Май даже и с недетски прах сме прали дрешките.

Общи условия

Активация на акаунт