Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 49 286
  • 816
  •   1
Отговори
# 480
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Колко струва  прегледа при Д-ор Матев или Д-ор Ставрев?

# 481
  • Мнения: 388
Колко струва  прегледа при Д-ор Матев или Д-ор Ставрев?

При д-р Ставрев е 55 лв

# 482
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Благодаря.Предполагам,че при д-ор Матев е горе-долу същата цена.

# 483
  • Мнения: 94
Благодаря.Предполагам,че при д-ор Матев е горе-долу същата цена.

При д-р Ставрев ходихме ние, беше 60 лв. моя преглед + консултация. Сега имам час и за д-р Матев.

# 484
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Здравейте.Успешно отидохме и се завърнахме-прегледа при Д-ор Матев е 65лв.

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 18:35 от сикрет

# 485
  • Мнения: 388
Здравейте. В петък ми предстои хистероскопия в Селена. Някой ,който е минал може ли да сподели как сте след манипулацията . Нужен ли е болничен. Абе изобщо каквото се сетите. Предварително благодаря

# 486
  • Мнения: 9
Голяма сага..  Вчера В ЛАБОРАТОРИЯТА НА СЕЛЕНА ЧХГ 6.2 Днес в Кандиларов 0.100 ..каква е тази разлика, с различен реактив ли работят . Много съм разочарована, плаче ми се, тъкмо зарадвах мъжа ми.  Спирам Дуфастон и да си ми идва.  Cry

# 487
  • Мнения: 591
Здравейте!
Някой, ако скоро е правил цветна снимка, дали може да сподели ориентировъчна цена? И дали контрастното вещество влиза в цената?
Извинявам се, ако скоро е било дискутирано в темата и съм пропуснала!

Последна редакция: сб, 11 юни 2022, 12:29 от D3s1

# 488
  • Мнения: 28
Здравейте
300лв е цветната снимка(ноември си правих)ако не са вдигнали цената.
Всичко е включено.

# 489
  • Мнения: 591
Благодаря много!

# 490
  • Мнения: 33
Здравейте правих цветна снимка април 380 лв е цената + контраста

# 491
  • Мнения: 184
Здравейте, някой знае ли каква е цената за замразяване на ембриони и съхранение за период от година или две?

# 492
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Здравейте.Имаше ли значение,кога се пуска AMХ - по време на цикъл/2-3 ден примерно/ ,или можеше и да не се по време на цикъл? Защото ми казаха от клиниката,че нямало значение,трябвало само, да съм гладна и жадна.

За Спермограмата- казаха от 3 до 5 дни въздържание и 1 вечер без алкохол и лекарства.1  вечер не е ли малко?В предишната клиника,казаха 1 седмица без алкохол.

Последна редакция: чт, 16 юни 2022, 16:13 от сикрет

# 493
  • Мнения: 1
Аз знам че трябва да 2-3 ден от цикъла,гладна и жадна.

# 494
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Аз знам че трябва да 2-3 ден от цикъла,гладна и жадна.

Имаше ли някакво изискване, до колко часа да се пусне. Да кажем, най-късно до 9 часа или може и по-късно.
Когато се обадих, ми казаха гладна и жадна сутринта, за час нищо. Но имам спомен, че трябваше на 2ри или 3ти ден на кървене,а сега не ми казаха нищо.. И тотално съм объркана в момента.

Общи условия

Активация на акаунт