С ОКТОМВРИЙЧЕ за ръка преоткриваме света! Тема 10

  • 19 783
  • 743
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 972
А кога започват да я бутат без седалката?моето види ли на друго дете тротинетката е залепено но все още не се сеща какво се прави и сяда на часта където са краката 😁

# 301
  • Мнения: 1 521
Най- малкото което съм виждала беше на 1.6 буташе такава от Декатлон. Тук едно при нас на 2 го прави добре, а на моята приятелка на 1.7 също се опитва.
Т е спокойни може да се пропусне етапа с тая седалка, защото те скоро ще започнат да се опитват да бутат с крака.
И Дарио сяда и чака или седи прав и чака да го бутам Grinning

# 302
  • Мнения: 799
На малкатабдядо й купи на KikaBoo - KikkaRide със седалка. Но тя е 3+, малката 100 пъти падна с нея вкъщи, защото не може да завива с нея и аз я махнах.
Взехме от Декатлон, много сме доволни, бързо схвана какво се прави, ама само вкъщи я кара, навън ме кара да я нося 🤣🤣🤣

# 303
  • Белгия
  • Мнения: 511
И аз мисля, че тротинетката от Декатлон е доста хубава. Само да и намери цаката нашият хубостник.

А също, днес, Виктор за първи път си облече якето сам. Без никаква помощ. Heart Eyes Нямам си представа кога би трябвало да могат да го правят де. Бяхме го упражнявали няколко пъти и днес взе, че го направи сам.

# 304
  • Мнения: 3 972
А как го правите упражнението?
Ние изпадаме в истерия като трябва да облича яке то и на мен ми писна да се навличам честно казано ..

# 305
  • Мнения: 989
Нашият си пада нудист. Нищо не си облича сам, но затова пък всичко си съблича Laughing

# 306
  • Белгия
  • Мнения: 511
О боже - натуралист е Виктор, изцяло. Особено напоследък не търпи чорапи, даже и да му обясня, че плочките са студени. Той май му харесва точно, че има различно чувство при различните повърхности.

На английски е видеото, но показва какво се прави. И точно така го упражнявахме. Аз с моето яке и той с неговото яке. Нямах големи очаквания, реално го направихме само 4-5 пъти в един ден, преди около 2 седмици.

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 12:01 от _____ДиДи_____

# 307
  • Мнения: 799
Малката пък вече си избира какво да й облека от якетата и обувките. Налага ми се да крия зимните ботуши, че иска все тях да обува 🤣🤣🤣

# 308
  • Мнения: 1 521
И Дарио обича обувки и има претенции с кои иска да ходи, а като му купя нови ходи вкъщи с тях няколко дни Simple Smile

# 309
  • Мнения: 270
И Виктор е така с обувките. Като му купихме новите (платняни са) искаше само с тях да излиза и се почваше един рев като му слагахме другите (времето не позволяваше да е с новите). Явно много си ги хареса, че искаше да е постоянно с тях.

Диди честит ти именник да ти е жив и здрав, много усмихнат и игрив 🥳.

Избрахте ли кога да му празнувате именния ден?

# 310
  • Мнения: 3 972
Да попитам тук някой спомена че ползвате някакъв апп за животни на който детето се радва ако може пак да го сподели

# 311
  • Белгия
  • Мнения: 511
Оле, Калибра, даже не съм се сетила, че е именик! Но пък бяхме в зоологическа градина вчера за първи път, та може би това ще е. Плюс - за втори път във влака.



(обедния сън го изкара в раницата, на снимката още не му се слизаше)

За апликациите имам тези три -


Рядко давам на Виктор, само ако сме на дълъг път и той започва да е прекалено отегчен, например.

НО
Не са на български
И
Има реклами, които се показват сами или са лесни за кликане и няма как да го оставиш самичък с телефона.
Иначе са хубави - звуковете на животните са ясни и картинките са разпознаваеми.

# 312
  • Мнения: 610
Майките от София- от къде да взема гумени ботуши. Нещо не ми хващат окото.
Малката обича да е по-гола, но и не се сърди да я обличам.
Как е спането? Спи малката, но се върти ужасно 🙈😞

# 313
  • Мнения: 3 972
Благодаря Диди ,и аз не давам устройства но след гостуване при едната баба в момента ме подлудява за таблета и телефона ..
Спането ни е все същата работа въртене,реване ,понякога става в 3 и до 6 само си говори някакви неща ..приспиването е трудно не иска да ляга и си измисля всевъзможни игри през това време ..

# 314
  • Мнения: 1 136
Гумени ботуши хвалят на Demar. Гледах и в Колев и Колев продават. Аз поръчах онлайн.
Майките от София- от къде да взема гумени ботуши. Нещо не ми хващат окото.
Малката обича да е по-гола, но и не се сърди да я обличам.
Как е спането? Спи малката, но се върти ужасно 🙈😞

Общи условия

Активация на акаунт