Лакове за нокти - 148

  • 32 042
  • 734
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 420
Честита Баба Марта, момичета ♥ Бъдете здрави и румени ♥
Аз, подтикната от информацията на Долчето за Флормари на промо в Емаг, съгреших Grinning Току що дойдоха и сега се чудя кой по - напред да пробвам довечера Grinning

Скрит текст:

# 391
  • Мнения: 7 708
преди имах бои на маестро Пан и някакви китайчета, а сега с бебето не мога да обикалям толкова и съм си взела от Кауфланд, имат 1 вид поне в нашия филиал

# 392
  • Мнения: 27 487
Ел, къде стоят- при ученическите неща ли? Сякаш при нас не съм виждала подобни...
Георгиева, много ми се иска да видя четвъртия с металическия ефект Simple Smile Първият, ако е Le Rouge, ми пристигна и на мен Heart Май само единствения Флормар Фул калър (24) е крем, всички други са от перлената серия! Grinning

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 17:44 от dolce miele

# 393
  • Мнения: 1 381
Честита Баба Марта, момичета ♥ Бъдете здрави и румени ♥
Аз, подтикната от информацията на Долчето за Флормари на промо в Емаг, съгреших Grinning Току що дойдоха и сега се чудя кой по - напред да пробвам довечера Grinning

Скрит текст:
Оххх, този кръглия ми е любиииим. 😍

# 394
  • София
  • Мнения: 22 728
Честита баба Марта! Бъдете здрави и щастливи!
Георгиева, точно се оглеждам за лак цвят фуксия и същия цвят червило. Лаковете са страхотни! Честити!

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 19:58 от Amiamo

# 395
  • Мнения: 7 708
да, dolce, там ... има и други бои, моливи, химикали

# 396
  • Мнения: 27 487
Мерси, но не и в нашия Кауфланд... Confused Видях вече. При нас щандът с ученическите неща е само около метър и половина широк сигурно... Flushed
От време на време пускат в Лидъл някакви бои в тубички- но дали са акрилни или темперни- не знам...Те дали стават за рисуване на нокти (ако се сещаш)?

# 397
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Честита Баба Марта. Живи и здрави да сте момичета Heart
На промоция в Лили Grinning

# 398
  • Мнения: 27 487
Е, как не ги е срам така да подстрекават... Stuck Out Tongue Winking Eye Има ли ограничение на бройката 1+1? Laughing На тази цена едва ли ще си тръгна само с 2 лака оттам (стига да имат хубави цветове в наличност)... Joy

# 399
  • Мнения: 13 929
Те глитърите не са голяма серия, мисля, че само за тях е 1+1. Редактирам се, за флормарите било, не е лесна твоята 😉

# 400
  • Измир
  • Мнения: 644
Честита Баба Марта! Чудесно отбелязвате празника момичета. Дори в чужда държава и затворена вкъщи усещам 1 мартенското настроение.
Георгиева,честито! Мен ми се иска да видя този лак в средата как стои на ноктите ти. Гледам в Истаграм е хит в Турция.

# 401
  • Мнения: 27 487
Олгарита, и аз, и аз него искам да видя на нокти Grinning
Амини, само ме дразнят Stuck Out Tongue Winking Eye Добре, че в момента не са заредили с много интересни цветове в близкото Лили,но все ще забърша нещо "за 8-ми март"... Grinning

# 402
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Честита Баба Марта, прекрасни цветни момичета. ❣️🍀

# 403
  • Мнения: 1 294
Честита Баба Марта, момичета! Бъдете здрави и много щастливи!
Георгиева, страхотни цветове 😉
Добре, че нямам Лили в близост, че...
Аз в последно време не съм си купувала лакове, просто имаю всичко, което ми харесва, а в същото време много искам да си купя нещо ново....
Ивче, много хубави нокти 🙂

# 404
  • Мнения: 27 487
Да, и аз едно време имах всичко което харесвам... Laughing Сега е колкото повече- толкова повече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт