Избор на сушилня - Тема 18

  • 37 506
  • 707
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 47 981
10+години ползвам пералня и сушилня върху нея, никога не са мръдвали. Без нищо, просто е плоьсната отгоре сушилнята. 80 процента от времето работят едновременно.

# 421
  • Мнения: 11 616
 ToniShu, аз обясних защо с плот е по-рисково (хлъзгането между него и пералнята, ще е много по-голямо, отколкото между пералнята и 4-те крачета на сушилнята ако нямаше плот, и дори и при малки вибрации, плотът малко по малко ще се измества и в един момент просто "ще се чуе..." ).
Вие направете както си сметнете за добре. Аз просто си казах мнението и това не ви ангажира с нищо.

# 422
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Не случайно така любимите ви китове са предвидени да се захващат за пералнята и сушилнята,за да не се получи именно това,което е описала Петя.
Аз бих заложил на такава конструкция,но с не по-тънък плот !

# 423
  • София
  • Мнения: 8 561
Ама много добре знаем защо са измислени китовте по конкретен начин. Въпросът е, че има как същите физични сили да се отреагират по друг начин, според нас.
Шкаф не ме устройва, вече писах, че знам за тази опция и не ми е подходяща.
Благодаря за съветите на всички. Ще гледам да се сетя да споделя какви сме ги свършили и с какъв резултат Simple Smile

# 424
  • Мнения: 424
Здравейте! Майка ми иска да купи два уреда - пералня и сушилня на Бош 4 серия и бих искала да попитам дали е добър избор
https://bosch-home.expo2000.bg/produkt/washers-dryers/tumble-dry … b275-6c0d9c1fbdda
https://www.bosch-home.bg/productlist/washers-dryers/washing-mac … chines/WAN24164BY
Или този модел пералня
https://www.bosch-home.bg/productlist/washers-dryers/washing-mac … chines/WAN24165BY

# 425
  • Мнения: 2 961
Сушилнята - не е добър избор , защото е самопочистваща .
Бих избрала втората пералня.

# 426
  • Мнения: 424
Сушилнята - не е добър избор , защото е самопочистваща .
Бих избрала втората пералня.
Благодаря,че ми.отговарихте толкова бързо. За сушилня на Бош кой модел е за предпочитане?

# 427
  • Мнения: 3 028
Бош мисля нямат вече без самопочистване.

# 428
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Те се прави така.
Ако може кажете бюджет. Тази пералня не я харесвам защото не балансира добре прането. Тази показана от Strawberry e по-добра. Но пак този клас са с капсулован казан.

# 429
  • Мнения: 2 961
Сушилнята - не е добър избор , защото е самопочистваща .
Бих избрала втората пералня.
Благодаря,че ми.отговарихте толкова бързо. За сушилня на Бош кой модел е за предпочитане?
WTH85203BY
Бош мисля нямат вече без самопочистване.
Имат

# 430
  • Мнения: 212
Имат си модели без самопочистващ филтър. Но за мен, като притежаваща сушилня Бош с такъв самопочистващ филтър досега нямам проблеми. Кондензатора изглежда съвсем чист.

# 431
# 432
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
И пак никой не казва бюджет. Ние може да гледаме сушилни и за 3000 лева може и за 400.

# 433
  • Мнения: 11 616
Е нали е дала модел с цена в първия си пост. Значи около нея.

# 434
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
И аз така мислех но няколко потребителя го оплавдаха това. Показват едно, а бюджета е много по-голям.

Общи условия

Активация на акаунт