⭐България търси талант⭐ - сезон 7

  • 45 548
  • 803
  •   1
Отговори
# 180
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Току що и аз изгледах предаването. Страхотен е Красимир, уплаших се да не падне. На колко години е това момче, че не разбрах? Другите участници не ме впечатлиха особено.

Красимир Васов -21 г., Варна.

# 181
  • Sofia
  • Мнения: 1 658
Снощи ми харесаха първия и последния участник. Останалите бяха пълнеж. Испанците - младежът направи целия номер, беше далеч по-интересен, но много крийпи, много нещо. Славена трепереше. Интересно ми е какво ще измислят следващия път.

# 182
  • София
  • Мнения: 22 887
Не вярвах и аз, но май ще съм тук в неделя вечер. 😀
Гледала съм клипчета с номера като тези на испанците и не можаха да ме изненадат. 😀

# 183
  • Мнения: 35 069
Не разбирам това прихласване по децата и тяхното представяне. Да, полагат труд, стараят се ама чак толкова, няма нужда. И само да се покаже на сцената дете и се почва Аууууу, пууууу, ехааааа. И аз имам дете, и аз се радвам на успехите му ( им) ама чак толкова...това с китарата не ме впечатли

# 184
  • Мнения: 163
Испанците братя изобщо не ме впечатлиха и заинтригуваха . Нищо интересно.

# 185
  • Мнения: 149
Дядото с извънземните езици ме разби, най-свежото беше за мен, макар и да не е това форматът за това Grinning

Последна редакция: пн, 08 мар 2021, 21:54 от AureliaT7

# 186
  • Испания
  • Мнения: 37 503

# 187
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Фокусника, много ми хареса.

# 188
  • Sofia
  • Мнения: 1 658
Чудесно представяне на фокусника. Как се озова това парче в джоба на Дилов?
Изумително е как Дилов пуска напред очевадно посредствени участници, а тук не знам какво трябваше да направи момчето, че да му е артистично.

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 20:29 от Child of June

# 189
  • Мнения: 730
Любен се изложи тука

# 190
  • Мнения: 15 249
Тази вечер участниците са прилични.
Държат ми вниманието.
Харесах фокусника. Цирковите артисти също. Танцуващите групи не са моето, разконцентрирам се от толкова много хора на сцената. А танцьора милия, ами какво да кажа, танцува от сърце. Wink Grinning

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 1 658
Детето със скоростната калкулация е прекрасно. Дано отиде на финал. Как по детски мило попита учителя си дали се е справило. Миналата година той беше моят фаворит.

# 192
  • Мнения: 15 249
О, да, детенцето беше много сладко. По детски наивно, а всъщност гений. Браво! Това си е дарба свише, макар и да подлежи на учене и развитие, не си ли докоснат от божественото, дупе си да скъсаш не мож се справи.

# 193
  • Мнения: 47 898
И детето,и учителя много симпатични

# 194
  • София
  • Мнения: 6 110
Страхотен Симеон!

Общи условия

Активация на акаунт