⭐България търси талант⭐ - сезон 7

  • 45 646
  • 803
  •   1
Отговори
# 315
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дали не може да ни спестят по време на изпълненията идиотските физиономии на Петканов?

Много е добро момчето с йо-йо - то.

Катето бърка. Любо има три деца.

Дядото говори правилно /какъв тембър и артикулация има!/, а внукът - на шопски. Разплакаха ме.

Последна редакция: нд, 11 апр 2021, 21:45 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 316
  • Мнения: 3 385
Катето може би имаше предвид,  че е бил женен с две деца, когато тя е била влюбена в него, не към днешна дата 🙂
Момчето с йо-йото беше страхотно!

# 317
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Катето може би имаше предвид,  че е бил женен с две деца, когато тя е била влюбена в него, не към днешна дата 🙂
Момчето с йо-йото беше страхотно!

Няма как. Никога не е бил с две деца. Първо има син и след това - близнаци /момче и момиче/.

Голяма скица е японецът.

# 318
  • София
  • Мнения: 5 828
Страхотен е японеца!

# 319
  • Мнения: 3 385
Хмм... е, тогава... не знам 😁

Той японецът заслужи бутон само с околосветското си колоездене, готините фокуси са бонус. 😊

# 320
  • Мнения: 344
Има ли линик от тази вечер. Смайли помагай. Знам,че можеш. Обещах на приятелка да гледам внучка и, но не сколасах с готвенето и я пропуснах. Благодаря предварително.

# 321
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Има ли линик от тази вечер. Смайли помагай. Знам,че можеш. Обещах на приятелка да гледам внучка и, но не сколасах с готвенето и я пропуснах. Благодаря предварително.

Ако си в България, тук.

# 322
  • Мнения: 344
Благодаря ти Смаили. Спасяваш ме.HeartHeartHeart
Велика си!!!

# 323
  • София
  • Мнения: 4 884
Петканов хич не го бива за водещ. Толкова е скучен и без излъчване, че няма накъде повече. Тая работа не е за всеки.
Мамин Сашко го бива много повече, даже той направо влачи Петканов на гърба си.

# 324
  • софия
  • Мнения: 25 438
Мамин Сашко е добър, става за водещ и за актьор с неговия си талант и можене. Петканов е кръгла нула.

# 325
  • София
  • Мнения: 4 884
Петканов по каква линия изобщо се е озовал там? Толкова нелепо стои в това предаване, че не знам как продължават да го държат в тая роля.

# 326
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Държат го, за да е конкуренция на Славена с вечно ухилената физиономия тип "клинична веселост".. При това Петканов има още една екстра - непрекъснат смях от сорта "магарешки рев".

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 17:00 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 327
  • Мнения: X
Петканов - не проумявам защо го наричат " веселия репортер", след оная идиотска история ,със сегашната му жена ,вече не ми е грам интересен. Лицемер е, обича да говори на другите зад гърбовете и това му личи от километри.
В тоя форум има 4-5-6 пъти по-добри хора за водещи според мен. Тотална липса на всякакъв такт има тоя, като за капак - тотално скучен. След формата с Румен Липев спрях да го гледам това предаване и грам не съжалявам за това.
Изтъркано е, толкова е фалшиво, че вече съвсем се чудя защо някой го гледа въобще. Префърцунена история, няма нищо което да те развълнува, да те вдъхнови [ поне за мен де, не ангажирам никой с мнението си]...

# 328
  • София
  • Мнения: 22 937
Един път съм го виждала на живо как прави репортаж преди години.По някакво изключение беше на малко по-сериозно тема. Бях много близо до него и наистина като изгасиха камерата тотално обърна палачинката, така че може и да има нещо вярно в лицемерниченето му.
Трябва да отбележа все пак, че беше преди доста години и може да се е променил. 😀

# 329
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Момчето с йо-йо-то много ми хареса. Само трябваше да сложи един черен екран зад себе си, че доста от номера му се изгуби в тая шарения.

Дядото и внучето... ами разплакаха ме и мен. Отлична артикулация!

Японският фокусник много забавлява. Не знам дали точно златен бутон заслужаваше, но пък толкова искрено му се зарадва!

Общи условия

Активация на акаунт