Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

От кой матрак сте доволни? - Тема 9

• 20 596
  • 288
  •   1
Отговори

Анкета

Кое ви беше водещото при избора на матрак?

Опции:

# 285
  • София
Може ли да ме посъветвате как да намеря или къде да поръчам матрак с нестандартни размери 190х187?
Поръчвах наскоро нестандартен размер латексов матрак на ЕКОН и разликата в цената беше минимална. 180 на 220 см.

# 286
Някой има ли преки впечатления от матраците на Дон Алмохадон и по конкретно моделът термал Виско. Колебая се между него и Нани Сирена/Аруба фреш мемори.
В един от магазините, в които ходих, продавачката каза, че получават много рекламации за Аруба.
Ех, тъкмо се бях ориентирал към Аруба покет мемори на Нани и ти пусна лъжичка катран в увереността ми.
Можеш ли да кажеш от какъв характер са проблемите с Аруба, може би с пружинките?

Между другото доколкото съм запознат няма матрак Аруба фреш мемори. Има си Сирена фреш и Аруба покет и двата са от съвсем различни типа матраци - единия без, а другия с покет пружини.

# 287
  • Варна
Има Аруба  Мемори Покет с пружини и мемори от едната страна.
Аз лично по характеристики го харесах много,но на живо беше пълно разочарование.Адски мек матрак.Като седнеш на него потъваш много.
В крайна сметка се спряхме  на Класик Хасково-Мемори Елеганс 7 зони,усилен.

# 288
Някой има ли преки впечатления от матраците на Дон Алмохадон и по конкретно моделът термал Виско. Колебая се между него и Нани Сирена/Аруба фреш мемори.
В един от магазините, в които ходих, продавачката каза, че получават много рекламации за Аруба.
Ех, тъкмо се бях ориентирал към Аруба покет мемори на Нани и ти пусна лъжичка катран в увереността ми.
Можеш ли да кажеш от какъв характер са проблемите с Аруба, може би с пружинките?

Между другото доколкото съм запознат няма матрак Аруба фреш мемори. Има си Сирена фреш и Аруба покет и двата са от съвсем различни типа матраци - единия без, а другия с покет пружини.

Това не каза, но иначе да - става дума за Аруба с покет пружини.
Има Аруба  Мемори Покет с пружини и мемори от едната страна.
Аз лично по характеристики го харесах много,но на живо беше пълно разочарование.Адски мек матрак.Като седнеш на него потъваш много.
В крайна сметка се спряхме  на Класик Хасково-Мемори Елеганс 7 зони,усилен.
На този модел на Класик Хасково и аз съм хвърлила око, но ми се искаше да отида и до още някой и друг магазин преди това.

Общи условия

Активация на акаунт