От кой матрак сте доволни? - Тема 9

  • 76 980
  • 843
  •   1
Отговори
# 1
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Благодаря за новата тема, но има още 7 стари теми, които не виждам да са прехвърлени тук. Thinking

# 2
  • Мнения: 13 527
Моля, ако някой ползва матрак на "Isleep" да сподели мнението си? Насочила съм се към COOL COMFORT и VITALCARE. Благодаря предварително.

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 16:05 от Пролетно цвете

# 3
  • Мнения: 38
Двулицев матрак Lamborghini Tonino, страхотен е!

# 4
  • Мнения: 13 527
Двулицев матрак Lamborghini Tonino, страхотен е!
Предполагам, че е този  DAYTONA TONINO LAMBORGHINI ?

Последна редакция: пт, 12 фев 2021, 08:37 от Пролетно цвете

# 5
  • Мнения: X
От ТЕД - Фаворит С - еднолицев.
Не знам дали ги правят още, но на мен лично ми е страшно удобен. Върви към средно ниво твърдина/мекост. С пружини е, но те са облицовани в някакъв плат или не знам и аз какво точно. Най-добре питайте в ТЕД.


На мен това ми е по-удобно от мемори пяни и такива.

Но то.. какво значи от кой матрак сме доволни, много е субективно. Аз обичам да спя на леко твърдо, но не прекалено, разбира се. ТЕД Фаворит С отговаря на моите изисквания изцяло.

Не знам дали още го правят, но ако трябва да сменям матрака, пак ще е този.

# 6
  • Мнения: 788
Благодаря за новата тема.

Нямам какво ново да коментирам, но пак искам да се повторя от мой коментар от предишната тема -  ако някой се интересува (макар че темата е за матраци) - изключително съм доволна от вълнени надматрачни протектори - идеални са за студена зима. Дори и в стаята да е топло, комфортът и уютът при спане за който те допринасят, са прекрасни.

# 7
  • Мнения: 187
Ние взехме за детето Sleep Memory и съме ужасно разочаровани, но може би са различни от ISleep.
ето сайта, за да не става грешка:
https://sleepy.bg/?gclid=CjwKCAiAmrOBBhA0EiwArn3mfL3UKrmO626-s65 … BBdhoC83YQAvD_BwE
 На първо място спарва - пробвахме и двата  смъжа ми. Усещането е за затопляне на гърба, което сега е ок, но лятото няма да се търпи от жега. Освен това, и двамата ни заболя кръста. Някак си дупето ти потъва и се образува една чупка, като легнеш по гръб.
Сега ще го връщаме.
Да знаете, че има уловка - при връщане ти удържат 45лв. за повторно рулиране и ще си удържат около 20лв. за куриер, където ни го пратиха безплатно, а ние ще си платим да им го пратим още 30лв и така сме -100лв. Въпреки това, решихме да го върнем, тк е много неудовен.
За мен тези матраци са супер лошо качество и не си заслужават риска. АКо решите да замените за друг не плащате 45лв, НО имайте предвид, че нямате и право на трета смяна. Дано коментарът е полезен за някого, аз още се чудя как се решихме да поръчваме без да сме пробвали. Голяма грешка Simple Smile, и евтиното ни излезе двойно...

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 12:26 от LiNa_86

# 8
  • Мнения: 755
Isleep и Sleepy са различни марки и нямат нищо общо. Isleep, доколкото знам са с един вносител като Магнифлекс, Sleepy са български и в друг ценови клас.

# 9
  • Мнения: 187
Isleep и Sleepy са различни марки и нямат нищо общо. Isleep, доколкото знам са с един вносител като Магнифлекс, Sleepy са български и в друг ценови клас.

Да, след като постнах коментар пак се разрвих и видях. Коригирах поста, за да няма объркване.

Може ли да ви помоля за отзиви за Paradise Gala Memory и  Nani Sirena Ultraflex? След неуспешната поръчка, сега ще вземем (надявам се) по-добър матрак Simple Smile. Дано само сме доволни. Между двата се колебаем, но за 15 мин. лежане в магазина не можахме да преценим. Идеята е да е качествен и да не пропадаш, да не създава болка в кръста (такава имаше при първия ни избори сега сме наплашени Simple Smile ) и общо взето да не се деформира бързо.

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 17:01 от LiNa_86

# 10
  • Мнения: 3 970
LiNa_86, удобен ли беше на детето, като изключим спарването?
Питам, защото в другата стая чакаме точно на същия матрак да му минат 72ч и да го пробва детето 🙄
Взела съм протектор- той би трябвало да предотврати спарването

# 11
  • Мнения: 1 414
Аз пък купих I sleep за детето и на мен ми спарва.   DZ какъв протектор си взела и аз искам да купя , за да не спарва. Тези които гледах са микрофибър, ами се иска нещо памучно но да не са тези хавлиените.

# 12
  • Мнения: 3 970
Freyda, точно хавлиен взех 😂
На лято ще го мисля. Хвалеха в една тема (може и тук да е било)  протекторите от Юск, като чаршаф се слагал. Ще огледам и тях.
Според мен меморито спарва. Аз имам такава възглавница- изцяло мемори, но е със слой охлаждащ гел. И лятото си спя на него.

# 13
  • Мнения: 187
LiNa_86, удобен ли беше на детето, като изключим спарването?
Питам, защото в другата стая чакаме точно на същия матрак да му минат 72ч и да го пробва детето 🙄
Взела съм протектор- той би трябвало да предотврати спарването
На детето - да, но точно това си говорихме и с консултантката в Еником, а и според мен е така, че децата нямат тези усещания като нас и най-хубаво да не им се предоверяваме. Simple Smile Пък знам ли.
И само отново да подвертая (понеже и аз се бях заблудила) i Sleep и Sleepy.bg са коренно различни марки матраци. Вече разбрахме разликата, но след като сами се прекарахме да си вземем матрак онлайн Simple Smile. Не бих препоръчала никого, чак се чудя как я сътворихме тази глупост. Освен това, за 100лв. повече, ще се купи нещо в пъти по-добро.

# 14
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте!

Някой използва ли този матрак, да сподели мнение дали е доволен?

https://ted.bg/ted-bed/mattresses/exclusive-memory-silver-e

Общи условия

Активация на акаунт