Шоуто на Рачков от 7 март всяка неделя от 20 часа по Нова тв.

  • 54 383
  • 854
  •   1
Отговори
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Вече тече и реклама по Нова тв. и във вестник 24 Часа...
....да очакваме Шоуто на Рачков от 7 Март всяка неделя от 20 часа....Но нищо повече няма като подробности....
...чува се само че първи гост ще му бъде Краси Радков...за втори гост на 14 март  Слави Трифонов.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 13:43 от bubanka

# 1
  • Мнения: 8 194
Чакам го. Аз Рачков си го харесвам Simple Smile

# 2
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Харесвам Рачков и с нетърпение очаквам да започне шоуто му.

# 3
  • Мнения: X
И аз ще го гледам, понеже е негово шоу и е приемливо да е негов център,но в капките отдавна изтърва мярката.Сега вече може да се вихри на воля 😄 .

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Най-важното е да е истинско комедейно - развлекателно  шоу без никаква политика и  много различно от вечерната Панорама на Слави Трифонов от 22 до 23 часа и детското шоу на Цитиридис с детските игри!


А часа май няма да е 20 часа - а 21 или 21.30 ч.

# 5
  • Мнения: 22 867
И аз го очаквам и се надявам да не ме разочарова! Харесвам го, нищо че понякога изплисква легена! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 723
Ще видим какво ще стане.Не от всеки актьор става водещ.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 891
И аз се подреждам-ще гледам задължително Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 821
Ето нещо, за което няма да си губя времето...Joy

# 9
  • Мнения: 8 775
Каква е тематиката на това шоу?

# 10
  • Мнения: 2 482
Каква е тематиката на това шоу?
Всички сме затаили и дъх и чакаме да разберем. 🤔

# 11
  • Мнения: 11 535
На мен също ми е интересно какво ще е шоуто- дали ще канят гости или ще е запълнено само с тъпи смешки и простотии. При всички случаи ще хвърля един поглед на първото предаване.

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Дори и Зуека при историческото си петъчно гостуване на Слави  не спомена нищичко за Рачков освен да го гледаме на 7 март.

# 13
  • Мнения: 14 588
Естествено,че ще го видя,пък по-натам дали ще го гледам редовно,зависи само от водещият.Изобщо не харесвам трифоновата завера,но точно те са избрани за старт на това шоу.Thinking

# 14
  • Мнения: 3 840
Ще го гледам и аз. Дано има успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт