Шоуто на Рачков от 7 март всяка неделя от 20 часа по Нова тв.

  • 54 384
  • 854
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има шансове за огромен успех на основно място заради  доброто време на излъчване в което иначе са само филми -  неделя вечер  21 - 21.30 часа.

# 16
  • Мнения: 683
Харесвам Рачков. През миналата година 2 пъти отменя спектакъла си заради вируса и така и не успях да го видя.
Ще ми липсва в Капките и мисля да дам шанс на шоуто му.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 07:50 от djovana2

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
От 20 ч. ще е. И в първия лайф на Капките го обявиха, и в промото си го пише. Освен това е и най-логично така - да е "на гърба" на България търси талант. Иначе до 21 или 21.30 кой ще го чака...

# 18
  • Мнения: 596
И аз ще го гледам, понеже е негово шоу и е приемливо да е негов център,но в капките отдавна изтърва мярката.Сега вече може да се вихри на воля 😄 .

Много добре казано, аз даже спрях да гледам Капките заради него.
Ама явно не само в него е бил проблемът, защото сега и без него не можах да догледам първия епизод на новия сезон - 3 часа, от които 2 са приказки и плоски шеги. Иначе с удоволствие гледам самите изпълнения на другия ден някъде.

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
На мен пък ми беше твърде скучен първи епизод на ол старс капките.
  Азис виеше като разгонен чакал на легендерна рок песен!
  Абсурдно некадърно изпълни песента такава голяма чалга звезда с ултра претенции да е много голям...стържеше като умрял на такава велика рок песен!

# 20
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

# 21
  • Мнения: 2 394
Да не се окаже само, че голяма кошница,  големи очаквания, загадъчност и мистерия и ... накрая едно нищо.
Не мисля, че Рачков може да ме изненада с нещо свежо, неочаквано и невидяно в БГ телевизия.
Дано успее да ме опровергае.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Ще го гледам, разбира се, но нямам големи очаквания. Рачков е цар на импровизацията, това не ми се връзва с формат, в който е самостоятелен водещ със строг сценарий.
Но ще видим...

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Като гледам как му правят реклама в Капките и по всички предавания на Халваджиян -
явно някои сценаристи  и въобще част от екипа на Халваджиян ще се прехвърли на работа  при Шоуто на Рачков....
В това число и Господари на ефира - които вече са на уеба.
От две години са в ютуб само и ще им е далеч по приятно  да се прехвърлят при Рачков...

оня пълничкия репортер за врачанския регион и момичето за добрич от господарите сигурно са вече в екипа на Рачкков!

# 24
  • София
  • Мнения: 12 366
Не понасям лигавия Рачков. Мъжът ми със сигурност ще го гледа, защото много го харесва. Та покрай него ще хвърля едно око на първото предаване.

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Като гледам как му правят реклама в Капките и по всички предавания на Халваджиян
Кои всички?

От две години са в ютуб само и ще им е далеч по приятно  да се прехвърлят при Рачков...
Т.е. Нова да са одобрили концепция, в която да има нещо, с което преди време не са продължили договора ли? Хич не ми се струва достоверна такава версия.

# 26
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Какво да одобряват Нова тв.?  
 Просто ще се прехвърли част от господари на уеба при Рачков да прави комедийно - развлекателно шоу вместо политика  - където бъркат в мафиотски интереси и ги свалиха бързо.

Малцина си спомнят случая от 2018 г. някъде като ги заплаши в ефир един врачански ли мездренски ли беше мафиот че ще ги свали от тв. екран скоро и се случи.

Набързо ги свалиха на земята господарите и ги плеснаха не с шамар - а юмрук в лицето да знаят че все още управляват мутри тук и особено в северозапада.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 11:43 от Варненец

# 27
  • Мнения: 8 194
Ай стига глупости! Свалиха ги защото тъпия им репортер се направи, че го бият, пък имало камери и се оказа, че няма нищо такова.

# 28
  • Мнения: 9 162
Според мен , Рачков ще се опита да имитира Камен Донев.

# 29
  • Мнения: 8 194
Според мен , Рачков ще се опита да имитира Камен Донев.

Ааа, по-добре - не. Камен си е Камен, Рачков си е Рачков, не искам никой никого да имитира.

Общи условия

Активация на акаунт