Кое е най-ценното, което ви дава BG-Mamma?

  • 7 693
  • 552
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 531
От създаването си до днес BG-Mamma помага на стотици хиляди потребители да се справят с предизвикателствата, които срещат във всеки етап от живота си.

От страниците на форума са се родили хиляди истински приятелства, надскочили ограниченията на онлайн комуникациите. През годините, от дискусии в различни групи, са се заформили стотици идеи и са реализирани множество благотворителни акции, сдружения, инициативи и бизнес проекти.
Осъществени са многобройни  срещи на живо, споделени са хиляди  усмивки и  прекрасни моменти.


Кое е най-ценното, което намирате в BG-Mamma?


Споделете кое е най-ценното от всичко лично за вас.
На 5 март ще изтеглим имената на 18 от участвалите в темата, които ще зарадваме с подаръци от BG-Mamma:




🔹 5 чаши


🔹 5 спортни бутилки


🔹 3 раници


🔹 3 несесера


🔹 2 тефтера с химикалки



Запознайте се с общите условия на играта ТУК

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 21:38 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 2 147
Най-ценното в BG-Mamma е огромното количество информация, споделена от личен опит. Тя често се обновява според новите правила, изисквания, състояние на конкретната сфера. Лично за мен е изключително ценна и навременна и ми спестява много време, лутане и притеснения. Благодаря на всички, които отделят от времето си, за да споделят опит! Heart

# 2
  • София
  • Мнения: 1 998
Най-ценното е, че в отчетната тема за бременни срещнах истински приятели. Не виртуални, а такива, които имам удоволствието да познавам лично. След това идват всички интересни факти, съвети, мнения за пътувания и книги, рецепти...

# 3
  • Мнения: 537
Че станах част от общество на феновете на един сериал.

# 4
  • Мнения: 282
Най ценното, което получавам от бг мама е информацията, доброто настроение и множеството контакти с прекрасни момичета ☺️Да споделя, че в темите пишат и момчета Simple Smile

# 5
  • Мнения: 13
Най-ценното е, че се срещам с хора, които разбират проблемите ми(преживял са същите неща),намирам отговори на много въпроси и също така всеки даден съвет е от личен опит, което е доста важно.

# 6
  • Мнения: 16
В Бг Мама намирам много полезна информация за нещата, които ме интересуват.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 766
Бързата информация, която мога да получа във всеки един момент, ежедневно се зареждам с позитивна енергия от разнообразните теми.

# 8
  • Мнения: 2 170
Най-ценното е, че след "среща" в някоя от темите в Бгмама можеш да станеш истински приятел с човека отсреща и в реалния си живот, а не само виртуално!

# 9
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 766
Ценното - съвети, информация, обмяна на опит, помощ. И приятели, които от виртуални са станали реални.

# 10
  • Мнения: 84
Здравейте,

получавам информация, интересни теми, дискусии, мнения на други потребители. Отделно от това, има вкусни рецепти, ястия, модни акценти и всичко, което може да интересува майката, дамата, жената в нас. Благодарим Ви, че Ви има!:hibiscus:

# 11
  • Мнения: 10 253
Най-ценното, което непрекъснато получавам от Бг мама е навременна и точна информация, по много въпроси, които ме интересуват. Получавала съм много навременни съвети. Често пъти ми създават настроение мунските теми. В някои случаи, по някои въпроси ми помага да си сверя часовника.

# 12
  • Мнения: X
Информацията, която намирам тук.

# 13
  • Мнения: X
Най-ценен е обменът на информация - разнообразна, базирана на личен опит. Добрата комуникация и желанието да се споделят правят bg-mamma безценна!

# 14
  • Мнения: 561
Най-ценното, което получавам от бг мама е информацията, страхотни теми, множеството контакти с прекрасни хора.

Общи условия

Активация на акаунт