NET 1 - най добрия начин да полудеете

  • 982
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Изгоря ми приемника  и след много пазарлък два пъти ходене и лошо отношение получих стар морално остарял приемник буквално си съсипах нервите да го пусна и си оказа че не лови половината от малкото програми обадих се и ми казаха че това е нормално  мили хора бягайте бързо и на далече  от тази средновековна кабеларка

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 13:43 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 40 865
Чудя се как някой още стои на кабеларки, като мобилните оператори предлагат супер пакети оптичен интернет/цифрова телевизия/мобилен телефон (може и да не са трите). Откакто свикнах с телевизията на Виваком просто не мога да повярвам как съм живял с кабеларка - екстра качество +много екстри, направо е несравнимо с кабеларката ми преди.

# 2
  • Мнения: 4 518
Аз пък съм много доволна от интернета и телевизията им, не бих минала на когото и да е друг сега. А1 изобщо не са вариант, явно не си бил на тях, щом се оплакваш от А1 (не ги и пробвай). Виваком от 3 години си пускат кабели до нашия блок, така че и да искам няма как да съм на тях и то май не останаха...

# 3
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Доволна съм от Нет 1, клиенти сме от може би 9 години.

# 4
  • Мнения: 14
В никакъв случай не ставайте абонати на Нет1!!! Първоначално ме спечелиха заради ниската цена но повярвайте 100 пъти съжалих за избора си. Постоянно прекъсва, замръзва дори и да не връщам назад. Голяма мъка е. В момента проучвам как да се отърва от тях. Договора ми е за 18 месеца а съм едва на втори и луднахме.. Какви права имам в случая? Не ми се чака 18 месеца и не ми се плащат неустойки. Моля за съвет.

Общи условия

Активация на акаунт