Отзиви за детски градини-Варна Тема 2

  • 15 770
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 620
здравейте! предстои ни кандидатстване първа група в градина, за съжаление малкият не беше приет на ясла... много съм притеснена, защото хич не е самостоятелно детето ми... успокоявам се с това, че все пак има време до тогава. Живеем в центъра, уседналост си имаме, но доколкото и разбирам, напливът за градините, които са ни по район също хич не е малък - Пушкин, Теменужка. Звездичка и Слънчо също ги дават по район, незнайно защо, тъй като ние сме в гръцката махала, а Слънчо хич не е близо... Няккакви мнения за тези 4 градини, къде да пишем първо място се чудя... Предимства никакви, освен адрес...

# 16
  • Мнения: 1 472
Аз бих искала мнение за "Незабравка".
Госпожи, групи, отношение към децата

# 17
  • Мнения: 4 005
Аз бих искала мнение за "Незабравка".
Госпожи, групи, отношение към децата
Живея до "Незабравка" и буквално всеки ден се натъквам на неприятно отношение спрямо децата.Като видят,че гледам веднага си смекчават тона.Онзи ден едната група беше навън и нямаше никой при децата поне 5 Мин.Госпожата беше влязла за нещо и те бяха на двора съвсем сами.Деца на по 4г.Седях и се чудех тази жена кога ще се появи и какво правим ако някое щуро дете реши че иска да излезе да се поразходи навън.Като виждам как гледат децата,честно не бих си записала детето там.

# 18
  • Мнения: 236
Аз бих искала мнение за "Незабравка".
Госпожи, групи, отношение към децата
Здравейте! Сина ми приключва тази година в Незабравка. С две ръце Ви препоръчвам групата ,която ще поеме г- жа Георгиева и леля Ани. Георгиева е страхотен педагог и човек( овладява,възпитава и обича децата),а леля Ани е попадение за всички тревожни майки- мила и грижовна. За съжаление другата ни госпожа се сменя няколко пъти и сега за втора година е г- жа Петрова. Имам смесени чувства за нея,но мисля ,че се ръководи от титуляра- Георгиева. Като цяло голям късмет изкарахме тези 4 години. Във всяка градина е важен персонала,а не базата. Казвам го от опит,защото работя в ясла и за това съм обективна спрямо това което виждам.

# 19
  • Мнения: 287
Здравейте, някой има ли препоръка за група и съответно госпожа в Детско градче? Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 472
Аз бих искала мнение за "Незабравка".
Госпожи, групи, отношение към децата
Здравейте! Сина ми приключва тази година в Незабравка. С две ръце Ви препоръчвам групата ,която ще поеме г- жа Георгиева и леля Ани. Георгиева е страхотен педагог и човек( овладява,възпитава и обича децата),а леля Ани е попадение за всички тревожни майки- мила и грижовна. За съжаление другата ни госпожа се сменя няколко пъти и сега за втора година е г- жа Петрова. Имам смесени чувства за нея,но мисля ,че се ръководи от титуляра- Георгиева. Като цяло голям късмет изкарахме тези 4 години. Във всяка градина е важен персонала,а не базата. Казвам го от опит,защото работя в ясла и за това съм обективна спрямо това което виждам.

Благодаря! Може ли да се избира групата, в която искаме Satisfied-ако евентуално ни приемат?

# 21
  • Мнения: 236
Аз бих искала мнение за "Незабравка".
Госпожи, групи, отношение към децата
Здравейте! Сина ми приключва тази година в Незабравка. С две ръце Ви препоръчвам групата ,която ще поеме г- жа Георгиева и леля Ани. Георгиева е страхотен педагог и човек( овладява,възпитава и обича децата),а леля Ани е попадение за всички тревожни майки- мила и грижовна. За съжаление другата ни госпожа се сменя няколко пъти и сега за втора година е г- жа Петрова. Имам смесени чувства за нея,но мисля ,че се ръководи от титуляра- Георгиева. Като цяло голям късмет изкарахме тези 4 години. Във всяка градина е важен персонала,а не базата. Казвам го от опит,защото работя в ясла и за това съм обективна спрямо това което виждам.

Благодаря! Може ли да се избира групата, в която искаме Satisfied-ако евентуално ни приемат?
Да,може. Поне при нас имахме право да кажем предпочитания.

# 22
  • Мнения: 620
Мнения относно персонала в Теменужка има ли някой? Колебая се дали да я запиша на 1во място, т.к най-близката ни градина (Пушкин) се оказа, че няма да има прием тази година :/

# 23
  • Варна
  • Мнения: 19
Здравейте,живеем срещу ДГ Синчец в Младост до у-ще Антон Страшимиров.Изключително съм разочарована,миналото лято взех детето ми което беше 2ра група с мокри дрехи.Беше се напишал и никой не го е погледнал така го взех следобяд с мокър потник .
Излизането навън е трудно и нередовно.Не бих я препоръчала на никого...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 050
Така е. Дворът на Синчец е изключително неподдържан, мързелив общ работник, децата се извеждат рядко навън. Не знам е момента какви госпожи има по групите, но второто ми дете го записах в Морска звездица - всичко е в пъти по - добре.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте,предстои ни кандидатсване за 1ва група. Събираме всякакви отзиви и впечатления относно персонала, материалната база,големината на групите, заниманията и изобщо всичко важно за следните ДГ:
ДГ 31 Крилатко
ДГ 33 Делфинче
ДГ 34 Лястовичка
Благодаря предварително

# 26
  • Варна
  • Мнения: 19
Здравейте,единствено мой познати на които децата са в ДГ Делфинче до Кауфланд са ми споделии ,че групите са препълнени и не са доволни никак като цяло,често боледуват .Разбира се навсякъде са прекалено много децата за тези помещения ,то се знае .

# 27
  • Мнения: 1 472
И аз имам познати в Делфинче, които са много разочаровани от там като цяло, учители, директорка

# 28
  • Варна
  • Мнения: 19
BlushHeart EyesBlushShaved IceCandyBalloonNature SunnyЗдравейте и Честит празник на всички деца !!!!Бъдете много здрави и усмихнати!!!!
Пиша към тези мами които се колебаят къде да запишат децата си в детска градина в Младост гр Варна.
Хубави отзиви от  познати имам за Морска звездица и Златно зрънце която е срещу Ледената пързалка,но моля ви само недейте да се подлъгвате да запишете детето си в ДГ Синчец срещу у-ще Антон Страшимиров,ще бъдете разочаровани.
Писала съм и преди ,че детето не спря да боледува 3 години откакто сме там,казва,че сутрин му е студено и госпожата отваря прозореца,извеждането навън  Винаги е проблем и е нередовно и след като направи и пневмония и лежахме преди 1 година в болница реших да не си играя със здравето на детето ми.

Много нехайни и мързеливи учителки ,всичко е през пръсти говоря от първо лице и не искам да чувам за тази градина.Помагахме и да се ремонтират играчки в групата, нищо няма значение отношението си е такова никакво към децата,не се подвеждайте.Миналото лято го взех с мокри дрехи ,напишкал се е и никой не го е погледнал така го взех следобяд.Сега ще се местим в друга градина надявам се по добра от тази.
Хубав празник на всички деца днес!!!

# 29
  • Мнения: 169
Здравейте, има ли тема в Бг мама ,където се коментира детските градини, в които са приети децата. Става въпрос за размяна на детските градини на две деца.

Общи условия

Активация на акаунт